Yeni nano teknolojili boya koruma "ResistAll"

Yeni nano teknolojili boya koruma "ResistAll"
Yeni nano teknolojili boya koruma "ResistAll"
Boya ve döşeme koruma, oto kuaför ve bakım uygulamaları konusunda ABD'nin en başarılı firmalarından Cal>Tex'in ResistAll markası klasik otomobil severlerin buluşması Concours d'Elegance'ta tanıtıldı.

Bayraktar Otomotiv tarafından Türkiye ’de satışa sunulan oto boya koruma markası ResistAll’un sunduğu ürün ve hizmetler klasik otomobil severlerin buluştuğu Concours d’Elegance’ta yer alan standında tanıtıldı. ResistAll uygulaması, grubun premium otomobil markası Infiniti’nin Q50 modeli üzerinde gösterildi.

ResistAll yarışmada People’s Choice kategorisinde ödül verdi. ResistAll NG2/NG uygulaması kazanan Tamirane Garaj’dan Atakan Güleryüz ödülünü Bayraktar Otomotiv Pazarlama Müdürü Murat Delikardeş’in elinden aldı. Yeni ve ikinci el araçlar için uygulanan kapsamlı boya ve döşeme koruma uygulaması ile araçlar ilk günkü halini koruyor.

Bayraktar Otomotiv ResistAll bayiliği vermeye başlıyor

ResistAll markasının Türkiye Distribütörü Bayraktar Otomotiv’in Genel Müdürü Murat Gürünlü, geçtiğimiz günlerde bayilik planları ile ilgili şöyle konuşmuştu: “ResistAll oto boya koruma hizmetlerini kendi perakende noktalarımızda 2014 yılında uygulamaya başladık. Elde ettiğimiz başarı ve müşteri memnuniyeti bizi daha iddialı planlar yapmaya yöneltti. İstanbul Autoshow Fuarındaki standımızda bayi adaylarımızla görüşmeler yapıyoruz, markamızı ve ürünlerimizi tanıtıyoruz. İlgi gerçekten çok güzel, 20’nin üzerinde Türkiye’den ve kendi bölgemizde bulunan ülkelerden bayi adayıyla görüşme gerçekleştirdik. İlk etapta 2015 yılı içerisinde 5 adet bayilik vermeyi planlıyoruz”.

Yeni ve ikinci el otomobillere tam koruma

Bayraktar Otomotiv şubelerinde yeni ve ikinci el otomobillere uygulanan ResistAll detaylı iç ve dış koruma sağlıyor. Yıkama, bakım ve koruma başlıkları altında her ihtiyaca ve bütçeye uygun, 5 alanda 20'den fazla hizmet paketi sunan ABD’li markanın, otomobilin boyasını dış etkenlere karşı gerçek koruma sağlayan çevre dostu ResistAll NG2 ve NG Koruma Hizmeti, yeni araçlarda 5 yıl, ikinci el araçlarda ise 3 yıl garanti ile sunuluyor.

ResistAll NG2 ve NG ürünlerinin üretiminde yeni nesil “Nano Teknoloji”nin kullanılması uygulamada kalıcılık ve dayanıklılık sağlıyor. Yeni nesil Nano teknololojiyle üretilen ResistAll NG2 ve NG ürünlerle korunan otomobiller, güneş ışığından, yağmurdan, demir tozu gibi endüstriyel döküntülerden, hatta asit yağmurundan bile verilen garanti süresince etkilenmiyor.

Çevre ve insan dostu ürünü çocuklu aileler de gönül rahatlığı ile kullanabiliyor

Su lekesi bırakmayan, kuş pisliğinden bile koruyan ResistAll, 2005 yılından bu yana, her yıl Teksas Çevre Koruma Ajansı tarafından en yüksek notu (100%) alarak çevre dostu ürün unvanını elinde tutuyor. Cal>Tex, C2 sertifikasına layık görülen sayılı Teksas'lı firma arasında yer alıyor.

En katı VOCs (Uçucu Organik Bileşenler) standartlarına uyumlu olarak üretilen ResistAll, insan sağlığına zarar verebilecek kimyasalların havaya karışmasına yol açmıyor. Böylece zararlı maddelerin solunum yoluyla insan vücuduna girmesinin önüne de kesin bir şekilde geçilmiş oluyor. Örneğin, neredeyse her kalıcı lekeyi ortadan kaldıran su bazlı kumaş koruma ürününün Uçucu Organik Bileşenler seviyesi %0 oranına yakın. Çocuklu aileler bile uygulama yapıldıktan hemen sonra araca gönül rahatlığı ile çocuklarını bindirebilirler.

Kendi alanında, ABD’nin en büyük bayilik teşkilatlarından birine sahip olan Cal>Tex’in ResistAll markası Türkiye’de sadece Bayraktar Otomotiv şubelerinde uygulanıyor.

ResistAll ürünleri

1- ResistAll Özel Yıkama (A Touch of Shine - El ile “özel” yıkama)

2- ResistAll Bakım (Deluxe Pink Special; Shine & Clay Bar Ekspres; Özel Detail DELUXE; Komple Detaylı Dış Yüzey)

3- ResistAll NG ve NG2 Koruma (Yeni 0 km Araç için NG2 Boya Koruma; Yeni 0 km Araç için NG2 Vinil, Deri veya Kumaş Döşeme Koruma; Yeni 0 km Araç için İç - Dış Oto Koruma; İkinci el araç için NG Boya Koruma; İkinci el araç için NG2 Vinil, Deri veya Kumaş Döşeme Koruma; İkinci el araç için Oto Koruma)

4- ResistAll À La Carte Bakım / Koruma (Jant Cilası, Motor Koruma ve Buhar Temizlemesi; Deri, Vinil Temizliği ve Bakımı; Far Parlatma; Ön Cam Bakımı; Alt Gövde Koruma; Ses Yalıtımı)