Yenilenen Rexton 108.9 bin TL'den başlıyor

Yenilenen Rexton 108.9 bin TL'den başlıyor
Yenilenen Rexton 108.9 bin TL'den başlıyor
Geçtiğimiz aylarda yeni yüze kavuşan Rexton W zorlu hava ve yol koşullarında iddialı.

Alman teknolojisi ile üretilmiş Rexton W 155 hp ve 360 Nm tork güç üreten motoru ve şanzıman sistemi ile 7 kişilik geniş iç hacme sahip. SUV segmentinin en önemli oyuncularından olan Rexton W, 1000 devir/dkda 190 Nm başlangıç tork değeri ile sınıfında performansın öncülerinden. Motorun en çok kullanıldığı devir aralığı olan 1500-2800 d/dk’da, maksimum torku (360 Nm) üretmek üzere tasarlanmış. Böylece tüm sürüş şartlarında yüksek çekiş gücü sağlanıyor.
Şehir kullanımında şıklığı ve konforu ile dikkat çeken araç, arazi şartlarında da 4x2 ve 4x4 özellikleri ile tam performans sergiliyor. Normal kullanımda araç sadece arka itişle hareket ederken, bu da dönme direncini azaltarak yakıt tüketimini düşürüyor. Ek bir çekiş gücü gerektiğinde, araç hareket halindeyken sürücü 4 çeker sürüşe geçebiliyor.
TAKAS AVANTAJI
Rexton W arka bağımsız ve öndeki çift salıncak süspansiyon sistemiyle SUV lerde nadir bulunan konforu sağlarken, darbe emici amortisörler, denge çubuğu ve helezon yaylar da araç konforunu arttırıyor.Çok fonksiyonlu ESP (HBA, ARP ve HDC) değişen yol şartlarında aktif olarak maksimum yol tutuşu sağlarken, güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş 3 katlı şasi yapısı çarpışmalarda yaşam alanının minimum düzeyde etkilenmesini sağlıyor.
SsangYong, SUV segmenti bir araca sahip olmak isteyen müşterileri için “0’dan başlayan faiz oranları veya 4000 TL takas desteği“ kampanyaları ile fırsat sunuyor.
Rexton’ların fiyatı 108.9 ile 138 bin TL arasında değişiyor.


  ETİKETLER:

  Yaşam

  ,

  Fırsat

  ,

  faiz

  ,

  yakıt