Yüzgüllü Grup ile Volvo Trucks'ta işbirliği

Yüzgüllü Grup ile Volvo Trucks'ta işbirliği
Yüzgüllü Grup ile Volvo Trucks'ta işbirliği
Eskişehir'de petrol satışı ve tavuk yetiştiriciliği gerçekleştiren Yüzgüllü Grup, filosuna bir adet Volvo Trucks FH serisi araç dahil etti.

 Eskişehir ilinin Sivrihisar ilçesinde faaliyet gösteren Yüzgüllü Grup, ilk defa Volvo Trucks ile ortaklığı gerçekleştirdi. Firmanın yatırım yaptığı bir adet Volvo Trucks FH serisi araç, firmadaki toplam araç sayısı 4'e yükseldi.

İş ortaklarına yakıt maliyeti ve sahip olduğu teknoloji ile yüksek performans ve güvenli sürüş imkanı sunan FH serisi aracın teslimat töreninde, Yüzgüllü Grup'tan Murat Yüceler yer aldı. Volvo Trucks adına ise teslimat sırasında Faruk Aydın hazır bulundu.

Volvo Trucks markasının yarattığı algıya değinen Murat Yüceler, "Sağlamlığı, ergonomisi ve yakıt tasarrufu konusunda sağladığı maliyet avantajı uzun süredir yerleşik bir algı. Biz de bu algının sağladığı güven sonrasında Volvo Trucks markası ile ilk iş birliğimizi gerçekleştirerek FH serisi bir aracı filomuza kattık. Koçaslanlar'ın bölgedeki varlığı da bizim Volvo Trucks'a yatırım yapmamızda önemli bir etken oldu" dedi.

Volvo Trucks adına konuşan Faruk Aydın ise, "Yüzgüllü Grup Eskişehir bölgesinin önemli ve öncü firmalarından. Volvo Trucks'ın yarattığı algının sağladığı güven üzerine yatırım tercihini FH'tan yana kullanmaları bizi oldukça memnun etti. Umarım bugün burada yalnızca bir teslimatı gerçekleştirmekle kalmıyor, uzun soluklu bir ortaklığın ilk adımını da atmış oluyoruzdur" dedi.

 


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  teknoloji

  ,

  Yatırım

  ,

  Bugün

  ,

  yakıt

  ,

  ,

  Volvo