Zipcar Otokoç'la yaygınlaşıyor

Zipcar Otokoç'la yaygınlaşıyor
Zipcar Otokoç'la yaygınlaşıyor
Otokoç Otomotiv işbirliği ile Türkiye'de hizmete başlayan dünyanın lider araç paylaşım markası Zipcar, yeni yatırımlarla İstanbul'da hızla yaygınlaşıyor.

İstanbul Atatürk Havalimanı, Özdilek AVM, Taksim ve Suadiye Trafik Vakfı,Tepe Nautilus AVM gibi İstanbul’un merkezi ve stratejik lokasyonlarında araç bulundurmaya başlayan Zipcar, yıl sonuna kadar hizmet noktasını 50’ye çıkarmayı planlıyor.

Saatlik olarak rezerve edilebilen araç paylaşım sistemi ile tüm dünyada şehir hayatına hız ve konfor katan Zipcar, kolay üyelik sistemi ve  modern araçlarıyla benzersiz bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor. Aylık 10 TL veya yıllık 75 TL karşılığında üye olunabilen Zipcar, saati 13 TL’den başlayan kullanım ücreti ile araç paylaşımı hizmeti sunuyor. Zipcar kullanıcıları 30 km’ye kadar ücretsiz yakıt imkanından yararlanırken sigorta gibi ilave maliyetlerden de kurtuluyor.

Zipcar Hakkında

Zipcar  İstanbul’da şehrin yoğun temposunda yaşayan kişilere, şirket havuz araçlarında tasarruf etmek isteyen firmalara, araç sahibi olmayan ancak zaman zaman bir araca ihtiyacı olan bireylere  yönelik araç sahipliğine ve araç kiralamaya yeni bir alternatif sunuyor. Zipcar’a üye olan bireyler İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında bulunan araçlara istedikleri zaman ulaşabiliyor, aynı zamanda üyeler dünyanın birçok yerinde bulunan Zipcar araçlarını da kullanabiliyor.

Tüm bu imkanları hem bireyler hem de kurumlar araca ihtiyacı oldukları zaman kullanabiliyor. Özellikle şirketler için havuz araçlarına büyük bir alternatif olan Zipcar ile şirket çalışanları araçları kullandığı sürece ücret ödeniyor. Bununla birlikte tüm rezervasyonlarda da kullanıcılara 30 km’ye kadar ücretsiz yakıt imkanı sunarken  şirketler sigorta, bakım ve özel taşıt vergisine de masraf ve zaman ayırmak zorunda kalmıyor.

Zipcar Lokasyonları; Koç Üniversitesi (Ana Kampüs, Batı Yurdu), Otokoç Otomotiv Küçükyalı, Kalamış Marina, Trump Towers, Çamlıca İş Merkezi, Maslak Beybi Giz Plaza, Zircikuyu Birmot, İTV Suadiye, İTV Taksim, Kadıköy Başkent Otopark, Park Çağlayan, Hilton Kozyatağı, Beylikdüzü Birmot, İstinye Otokoç, T-Park Emniyet Evler, Ataşehir Otokoç, Taşdelen Otokoç, Göztepe Can Otopark, Marmara Park AVM, Tepe Nautilus AVM,  Özdilek Park AVM -Levent,  Atatürk Havalimanı,  Katibim Katlı Otoparkı; Atlı Spor Klubü, Polat Towers, Yenibosna Otokoç, Galleria