30 Ağustos'a büyük kutlama

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına halkın da katılımını sağlamak için bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. Bugün saat 10.00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde TSK sergisi açılacak.

ANKARA - Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına halkın da katılımını sağlamak için bir dizi etkinlik gerçekleştirecek. Bugün saat 10.00'da Atatürk Kültür Merkezi'nde TSK sergisi açılacak. Yarın saat 17.00'de Harbiyeliler, Kara Harp Okulu'ndan 19 Mayıs Stadyumu'na kadar 'Zafer Coşkusu Yürüyüşü' yapacak. Aynı gün saat 20.00'de Vedat Dalokay Parkı'nda Muazzez Abacı, Selahattin Alpay ve Nahide Tokgöz'ün katılacağı bir konser düzenlenecek. 30 Ağustos'taki resmi geçit töreni Hipodrom'da yapılacak. 31 Ağustos'ta Sertab Erener ve Muazzez Ersoy, Hipodrum'da konser verecek.
Ayrıca başkentin beş büyük alışveriş merkezinde standlar kuruldu. Üniformalı genç subayların görev aldığı standlarda, vatandaşlar etkinliklere davet edilecek. Başkent sokaklarından kiralanan bilboard'lara ise çeşitli sloganlar yazılı afişler asıldı.