Abdülkadir Selvi'den Arınç'a destek!

Abdülkadir Selvi'den Arınç'a destek!
Abdülkadir Selvi'den Arınç'a destek!
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'den destek geldi.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın "İzleme Komitesi'ni uygun bulmuyorum" sözlerine "Kendisi sürecin her aşamasından haberdardır. Her hafta da bilgi verilmektedir. Kendisinin bu sözleri ona eleştiri yapılmasına neden olabilir. Hükümeti yıpratabilir" sözleriyle tepki gösteren Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 'a Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi'den destek geldi. CNN TÜRK'te "Ne Oluyor?" programında Şirin Payzın'ın konuğu olan Selvi, "Arınç'ın açıklaması bilgiye dayanan bir açıklama. Katılıyorum. Açıklama önemli ve değerli" dedi.

Erdoğan: 10 maddeye de karşıyım!

Erdoğan: Konu mankeni değilim

Hükümetten Erdoğan'a rest!


  http://www.radikal.com.tr/131891413189143

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Abdülkadir Selvi - balçovalı

  Balçovalı......Sayın Selvi AKP'den aday adayısınız.Bülent Arınç'a destek olabilecek şeklinde yorumlanacak biçimdeki söyleminiz nedeniyle , Sayın Cumhurbaşkanı tarafından üstünüz çizilebilir.

  Dik durmaya sizin de izniniz var - user392546

  Ülkeyi bir aile şirketi gibi yönetmeye çalışan bir Cumhurbaşkanı keyfilikde sınır tanımıyor. Tabii ki bu gücü etrafında el pençe duran AKP milletvekillerinden, akıl danışmanlarından, korkak aydınlardan, havuz medyasından, tapınan yargıdan alıyor. Bu ülkenin geleceği için hepiniz dik durmak, dürüst olmak zorundasınız.

  İzin almadan olmaz.. - sblgngr

  Artık dizginlenemeyen Cumhurbaşkanı diktatör ve başkanlık gelirse kayıtsız şartsız tek adam rejimi gelir kaygısını yumuşatmak ve bakın nasıl demokratik bir partiyiz Cumhurbaşkanını da eleştiriyoruz imajı yaratmak için bizzat Cumhurbaşkanının fikri değilse bu tavırlar, ben de hiç tanımamışım bunları on beş yılda..