Abdullah Gül Kristof Kolomb mu?

Abdullah Gül Kristof Kolomb mu?
Abdullah Gül Kristof Kolomb mu?
Abdullah Gül'ün Erivan'a gidişini, sonuçları itibarıyla, Hindistan'a gitmek isterken Amerika'ya ulaşan Kristof Kolomb'a benzetmek mümkün...

 

Geçen yıl Abdullah Gül ile Tiflis’e gittiğimizde, daha önce birkaç kez bulunduğum Gürcü başkentinin Saakaşvili-öncesinden en çarpıcı farkını derhal görmüştüm.

 

CENGİZ ÇANDAR'IN YAZISI İÇİN TIKLAYIN


  http://www.radikal.com.tr/89587789587710

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  istim arkadan gelsin... - arzt

  kristof kolomp da ne yaptigini bilmeden bir yere ayak basti,tipki bizim mentalitemiz gibi önce yapariz,sonra düsünürüz.

  degerli bir yazar - turkiyeli

  cengiz bey efendi hosgeldiniz.

  ÇOK HOŞ BİR HABER - origin

  Cengiz hocam, hoşgeldiniz

  Müjde - artiss

  Çok sevindirici bir haber. Hoşgeldiniz Sn Çandar

  çandar objektif - 1kodsectimki

  ama tele objektif. kabaca 400 mm. bir ojektifin görüş açısıyla görüyor. yani 5 derece kadar. çok dar tabi bu açı. şöye bir, 17 - 50 mm. gibi geniş açı zoom objektif olsa çok daha iyi sonuç verebilir. gerektiğinde bir de 28 - 200le destek... müthiş olabilir. her nasılsa, hoş gelsin.

  Sevindim, - yarcano

  radikali okumam icin bir sebep daha ciktigi icin. Elbetteki cengiz candarda bir taraftir ve o taraf genelin dogru oldugu taraf ise neden olmasin.

  Super! - tansut

  Cok sevindim. Diger yonden, niye taraf olsun ki! Taraf gazetesinin slogani cok begenirim. Dusunmek taraf olmaktir. Tabi ki Sn. Candar objektif olmayacak. Demokrasiden, insan haklarindan, cagdas devletten taraf olacak. Cunku kendisi dusunen bir aydin. Kaliplasmis inanclari ve ideolojileri papagan gibi tekrarlayan degil.