Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan'ı takip etmeyi bıraktı!

Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan'ı takip etmeyi bıraktı!
Abdullah Gül, Tayyip Erdoğan'ı takip etmeyi bıraktı!
11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Erdoğan'ı Twitter'da 'takip etmeyi' bıraktı.

RADİKAL - 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün, AKP 'nin her yıl büyük organizasyonlarla kutladığı İstanbul 'un Fethi'nin yıldönümü için yapılacak kutlamalara katılmayacağını açıklamasının ardından Erdoğan'ı sosyal medya 'arkadaşlığından' çıkardığı anlaşıldı.

Gül'ün daha önce sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan takip ettiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı takip etmeyi bıraktığı görüldü.

Gül'ün takibi bırakması sosyal medyanın da gündemindeydi. Sosyal medyada yayılan olay birçok kullanıcı tarafından espirili ifadelerle paylaşıldı.

İşte o mesajlardan bazıları;

CHP İstanbul Milletvekili adayı Eren Erdem: "Abdullah Gül, Erdoğan'ı unfollow etmiş. Bülent Arınç'tan spam bekliyoruz. :)"

Zaytung: "Ben de bi kere unfollow edeyim dedim, 2 saat sonra Bilişim Suçları'ndan geldiler. Sabaha kadar ifade falan... Neyse, uyarmış olayım da..."

Ahmet Kural: "Sehven olmuştur"

Ekim: "Çalarken follow, kaçacarken unfollow birşey ifade etmez! "Gül Erdoğan'ı unfollow etti"  (Cumhuriyet)


  http://www.radikal.com.tr/136826213682623

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yalan - user1094982

  Yahu Radikal Gazetesi, bunun yalan olduğunu Abdullah Gülün Tweetter Hesabını açtığından beridir sadece Cumhurbaşkanlığı hesabı olan 2 hesabı takip ettiğini bilmezmisin ne Erdoğan ne de başka birisini asla Takip etmedi bu ne iştir maksadınız nedir _?

  Biktirdi - user456531

  Her gun Anayasal suc islemek suretiyle suc dosyasini kabartan Cumhurbaskaninin biz de artik TRT'sini seyretmiyoruz. BIKTIK!

  sürdürülemez bir durum - user1002376

  Bu durumun daha fazla sürdürülebilir olmadığını sonunda sayın gül de anladı.