Abdurrahim Albayrak milletvekili mi oluyor?

Abdurrahim Albayrak milletvekili mi oluyor?
Abdurrahim Albayrak milletvekili mi oluyor?
Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak kendisine milletvekilliği teklifi geldiği iddiası için "Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum" açıklaması yaptı

RADİKAL -  Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak'a, Adalet ve Kalkınma Partisi 'nden milletvekilliği teklifi geldiği iddia  edildi.  

Rota Haber 'de yayınlanan haberde şu ifadeler kullanıldı: "Abdurrahim Albayrak’ın bu konuyu son yapılan Yönetim Kurulu’nda dile getirdiği ancak teklifi kabul etmediğini söylediği belirtiliyor. Diğer yandan Abdurrahim Albayrak’a yakın çevresinden vekil olması için baskı geldiği onun ise ‘benim gönlümde bakanlık var’ dediği edinilen bilgiler arasında."

Abdurrahim Albayrak, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, "Ben şu anda sadece Galatasaray'ı düşünüyorum. Bu konuyla ilgili konuşmak istemiyorum" dedi.

'Hülya Avşar yapabilir, Abdürrahim Albayrak yapamaz'

 

AK SARAY'A ÖVGÜ YAĞDIRMIŞTI

 

Albayrak, Galatasaray futbol takımını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ı Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda ziyaret etmesini sağlamıştı. Ziyaret sonrası Abdurrahim Albayrak basın mensuplarına yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndan çok etkilendiklerini belirterek şu açıklamayı yapmıştı: “Muhteşem bir köşk! Saray ile ilgili yapılan konuşmaların kıskançlık olduğunu düşünüyorum. Hatta bazı yabancı oyuncularımız Türkiye vatandaşı olmaya karar verdi.”

Albayrak’ın bu sözlerine özellikle sosyal medyada büyük tepki gelmişti.

Olcan Adın'dan ilginç 'Ak Saray' paylaşımları

Abdurrahim Albayrak'a 'şaklaban' tepkisi