@sarikayaercan

Affan Keçeci: Eşyalarımı gece evime gönderdiler

Affan Keçeci: Eşyalarımı gece evime gönderdiler
Affan Keçeci: Eşyalarımı gece evime gönderdiler
Bir gece yarısı operasyonuyla otomobili ve makam odası alınan Beşiktaş Belediye Meclisi Başkanvekili Affan Keçeci "Özel eşyalarımı gece şoförle eve yolladılar" dedi.
Haber: ERCAN SARIKAYA - ercan.sarikaya@radikal.com.tr / Arşivi

RADİKAL-Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Mazinedar’ın 'sahte imza' skandalı nedeniyle karşı karşıya geldiği  ve gece yarısı operasyonu ile makam odası ile makam otomobilini aldığı Beşiktaş Belediye Meclis Başkanvekili Affan Keçeci Radikal’e konuştu. Keçeci, "Otomobilin alındığını şoförden öğrendim. Araçtaki özel eşyalarımı gece evime yolladılar” dedi.

 

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'dan vekiline 'makam' operasyonu

'MERTÇE YAPTIKLARININ ARKASINDA DURSUNLAR'

'Sahte imza' meselesinin takipçisi olacağını dile getiren Keçeci, makam otomobili ve odasının belediye başkanı tarafından geri alınmasıyla ilgili şunları söyledi: "Herkes mert olsun yaptığının arkasında dursun.  Önceden haber verdik gibi söylemlerin arkasına sığınmasın. Belediye Başkanı çıkıp kendisi konuşsun. Ben makam otomobilimin alındığını şoförümden öğrendim. Şoförü arayıp aracı teslim etmesini istemişler. Şoför beni arayıp durumu bildirince, aradım belediyeyi ‘özel eşyalarım olduğu ve sabah aracı teslim edelim’ dedim ama saat 24.05’te eşyaları şoför evime getirdi ve aracı gece yarısı aldılar. Odalı aydılar ve internetimi kestiler.  Maalesef bütün bunlar yaşandı.”

Beşiktaş'ta Başkan Hazinedar kaybettiği kongrenin intikamını mı alıyor?