Ahmet Özal, Mardin'den aday oldu

Ahmet Özal, Mardin'den aday oldu
Ahmet Özal, Mardin'den aday oldu
Daha önce HDP'den teklif gelmesi durumunda aday olmayı kabul edeceği söylenen Ahmet Özal, Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi (BBP) seçim ittifakının adayı oldu. Özal, Mardin 1. sıradan gösterildi.

RADİKAL - Ahmet Özal, Saadet Partisi ile Büyük Birlik Partisi (BBP) seçim ittifakından aday oluyor. Ahmet Özal'ın, Saadet Partisi çatısı altında kurulan 'Milli İttifak'ın Mardin birinci sıra adayı olduğu ifade edildi.

Ahmet Özal'ın daha önce HDP 'den aday olabileceği belirtilmiş, kendisi de böyle bir teklif gelmesi halinde düşüneceğini kaydetmişti. Ancak bu teklif yapılmadı. Özal ise sürpriz şekilde Saadet Partisi-BBP ittifakının adayı oldu.


7 Nisan günü ortak listelerini YSK'ya sunan SP-BBP'nin birçok yeri boş bıraktığı öğrenildi. SP-BBP ittifakının bu yerleri teklif götürülen isimlerden gelecek yanıtlar için beklettiği söyleniyor. (CİHAN)


  http://www.radikal.com.tr/133297013329701

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Anavatan`nin Bilal`i budur.. - baizzet1925_379

  Babasinin girisimciligiyle çorap degistirir gibi bankalari zamaninda kabadayilarla paslasan biri degilmi? Bunun ülkeye faydasi ne olabilirki? AKP veya Saadet Partisi içinde bundan tonla var.