Ak Parti listesine giremeyen kadın aday: Kına yakın

Ak Parti listesine giremeyen kadın aday: Kına yakın
Ak Parti listesine giremeyen kadın aday: Kına yakın
Düzce'den Ak Parti milletvekili aday adayı olan ancak listeye giremeyen Elif Keçeci, adaylığını engellemek için çalışanlar olduğunu söyleyerek hemşerilerine hakaretler yağdırdı.

DÜZCE – Ak Parti 'ye Düzce'den milletvekili adaylığı için başvuran ancak listeye giremeyen 35 yaşındaki Elif Keçeci, sosyal paylaşım sayfasında "Ben yokum listede kına yakın" mesajıyla tepki gösterdi. Kendisiyle ilgili Ak Parti Genel Merkezi'ne olumsuz haberler gönderildiğini ileri süren Keçeci, "Benim için önemli olan T. amcamın yanında olmak ama..." diyerek ardından Düzcelilere hakaretler yağdırdı.

Düzce'de Ak Parti'den 3 milletvekilliği için 66 kişi aday adaylığı başvurusunda bulundu. Ak Parti Düzce'den Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir'i milletvekili adayı gösterdi. Açıklanan milletvekili adayları listesinde adını göremeyen Elif Keçeci sosyal paylaşım sitesinden, "Ve açıklıyorum. Ben yokum listede kına yakın" diye yazarak aday gösterilmemesine tepki gösterdi.

Kampanyaları dikkat çeken adaylar listeye girebildi mi?
 

Elif Keçeci'nin paylaşımının altına yorum yapanlar üzülmemesini isterken, Elif Keçeci ise, "Benim için önemli olan T. amcamın yanında olmak, ama tabi Düzce'nin ş....... halkı asparagas haber yapmazsa. Çünkü Düzce her b.. beklenir, bu adi ş............." ve "Düzce'den genel merkeze ve Ak Saraya benimle alakalı asparagas haber yapmışlar ama hepsi deşifre olacak. Beni genel merkeze ve Ak Saraya kadar gidip şikayet edenler Ak Parti ailesinin kim olduğunu öğrenecekler" diye yorumlarda bulundu. Elif Keçeci'nin yorumları tepki gördü.

(Tezcan SOLMAZ / DHA)

 


  http://www.radikal.com.tr/133128313312837

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  nerdesiniz eyy düzceliler - user1059152

  bakın size ne diyor? aday olsa gülücükler dağıtacaktı

  düzceli - user1063222

  fotoğrafı beğenen kişi de aday adayı :)sadece bu kadına yüklenmeyin bunu beğenmek de katılmak aynı düşüncede olmak değil midir?

  Halkın yükselen sesi - street photographer

  Halkın yükselen sesine mani olamayacaksınız. Siz ve sizin gibileri sözüm ona ''yüksek'' olarak tanıtımını yapanlar ve ona inanan insanların algıları da sizden farklı olmasa gerek. Biraz daha farklı olsa zaten bu şekilde davranamazdı! Eşekten düşmüşe döneceksiniz 8 Haziran sabahı....

  amen! - zebda

  demek yeteri kadar biat edememişsin..belki kara çarşafla başvursaydın daha cok oy toplardın.....amin!

  Benim başörtülü bacım. - zavrak

  Benim başörtülü bacımı listeye almamışlar, partiye ve dahi saraya kadar şikayet etmişler. İşte bu AKP içindeki CEHAPE zihniyeti var ya. Çok çekti benim bacılarım bunlardan. Bacım haklı, isminde hayır yok bu ilin. Ha Düzce ha Düzmece. Kabataş'tan Düzce'ye "yılgınlık yok, iftiraya devam".

  ak partide büyük gelişim - user1023906

  aday adayı olduğu yerin halkına da bu denli güzel methiyeler düzebilen birini neden aday yapmamışlar anlayabilmiş değilim, oysa halk bu şekilde yönetilmeyi seviyordu?

  Derler ya - genco940

  Fındık kabuğundan çıkmış, kabuğunu beğenmemiş. Tahmin ederim Düzceliler bir fındık kırıp işi hal ederler.