AK Parti mitingleri 27 Nisan'da başlıyor

AK Parti mitingleri 27 Nisan'da başlıyor
AK Parti mitingleri 27 Nisan'da başlıyor
Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu başkanlığında seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti'de, Nisan ayının ikinci haftasında, milletvekili aday tanıtım programı düzenlenmesi planlanıyor. 27 Nisan'da başlayacak miting maratonunda Davutoğlu'nun, 30 büyükşehir ile daha önce gitmediği illere öncelik vereceği öğrenildi.

RADİKAL - AK Parti 'nin, 7 Haziran milletvekili seçimlerine hazırlık kapsamında düzenleyeceği mitingler, 27 Nisan'da başlayacak.
Alınan bilgiye göre, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, bir süredir AK Parti Genel Merkezi'nde, milletvekili aday adaylarıyla ilgili üst düzey parti yöneticileriyle değerlendirmelerini sürdürüyor.

Davutoğlu'nun, milletvekili aday adaylarıyla ilgili değerlendirmelerini tamamlamak üzere olduğunu belirten yetkililer, yarın listeye son şeklinin verileceğini bildirdi.

AK Parti'de seçim kampanyasıyla ilgili detaylar da belli olmaya başladı.

Kampanya takvimine göre, AK Parti Seçim Beyannamesi'nin kamuoyuna açıklanması ve aday tanıtımının, 15 Nisan ya da 16 Nisan'da yapılması planlanıyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, milletvekili aday listesinin Resmi Gazete 'de yayınlanmasının ardından sahaya inecek. Davutoğlu, 27 Nisan'da düzenlenecek ilk mitingde vatandaşlarla buluşacak.

Davutoğlu, 30 büyükşehir ile Başbakan olduktan sonra gitmediği illere öncelik verecek.
AA