Ak Parti'den Osmanlı Ocakları açıklaması

Ak Parti'den Osmanlı Ocakları açıklaması
Ak Parti'den Osmanlı Ocakları açıklaması
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, son dönem HDP binalarının basılması ve yakılması olayları ile sık sık gündeme gelen "Osmanlı Ocakları" ile partileri arasında duygusal ya da resmi bir bağ olmadığını söyledi.

RADİKAL -  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem, Osmanlı Ocakları ile Ak Parti arasında ilişki olduğu iddialarını şu sözlerle değerlendirdi: “Osmanlı Ocakları ile en ufak uzaktan yakından bir ilgimiz yok. Birileri bir araya gelmiş, Osmanlı Ocakları diye kendilerine bir isim takmışlar, bunların bizim partimizle en ufak bir duygusal ve resmi bağı yoktur. Bizimle ilgili göstermek kasıt taşıyor. Türkiye ’nin en büyük gençlik teşkilatlarından bir tanesi Ak Parti Gençlik Kolları’dır. Onun dışında da birtakım, bizimle paralel hareket eden STK’lar var, sivil toplum örgütleri, gençlerimiz, kadın teşkilatlarımız var ama Osmanlı Ocakları ile böyle bir bağlantımız yoktur.” 

Kim bu Osmanlı Ocakları?

MHP İstanbul İl Başkanı: Saldıranlar 'çakma kurt'  http://www.radikal.com.tr/143219214321924

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Hepiniz Aynısınız - Selimserincan

  Yalancılıkta,sahtekarlıkta,fırsatçılıkta,hırsızlıkta ve yalakalıkta üstünüze yoktur. Bu nesli de 13 - 14 yıldır AKP yarattı. Bunlara kısaca "Padişahım Çokyaşa" cılar diyebiliriz.

  Osmanlı ocakları - user794655

  Peki nasıl oluyor da eski gençlik kolları başkanınız ve yeni milletvekiliniz bu Kişilerin BAŞINDA fotoğraflanıyyor ve sizden de bu konuda hiçbir ses çıkmıyor.. Lütfen bu soruyu da yanıtlayabir misiniz.

  .. - tlgthrm

  allah bir deseler inanmam

  ibrahim tatlisesden bir sarki - coolunuz

  Yalan Yalan Yaaallaaannn......