AKP Gebze binasındaki 'seks skandalı'na dört gözaltı

AKP Gebze binasındaki 'seks skandalı'na dört gözaltı
AKP Gebze binasındaki 'seks skandalı'na dört gözaltı
AKP'nin bir Gençlik Kolları yöneticisinin Gebze ilçe binasında bir kadınla birlikte olarak fotoğraflarını çektiği iddiasının yankıları sürerken, bugün olayla ilgili olarak 4 kişi gözaltına alındı.

RADİKAL – AKP ’nin gençlik kollarında görevli bir yöneticinin, Gebze parti binasında bir kadınla birlikte olduğu ve bu ana ilişkin görüntülerin sosyal medyada yayıldığı iddiası dün ortaya çıkmış, olay büyük yankı uyandırmıştı. Bu olayla ilgili olarak bugün dört kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

İlk olarak dün Bizim Kocaeli gazetesinin gündeme getirdiği habere göre, AKP Gebze İlçe binasının toplantı salonunda bir kadının çıplak halde göründüğü fotoğraflar sosyal medyada yayınlandı. İddiaya göre partinin bir gençlik kolları yöneticisi, Gebze ilçe binasında bir kadınla ilişkiye girmiş ve kadını toplantı odasında yarı çıplak halde gösteren fotoğraflar çekmişti.

Bu görüntülerle ilgili olarak; B.K, S.M. ve H.T. ile  D.A adlı kişiler bugün emniyette ifade verdi ve adliyeye sevk edildi. Dört kişinin adliyede serbest bırakıldığı belirtildi.