AKP'den Nokta baskınına ilk tepki: Paçavra...

AKP'den Nokta baskınına ilk tepki: Paçavra...
AKP'den Nokta baskınına ilk tepki: Paçavra...
Nokta Dergisi'nin Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili kapağına tepki gösteren AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, "Paralel paçavra Erdoğan'a yönelik Nokta operasyona kalkışmış. Hem Paralel'e hem de ağababalarına millet 1 Kasım'da asıl noktayı koyacak" dedi.

RADİKAL -  Nokta Dergisi'nin bugün yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'a hakaret içeren kapağına AK Parti 'den ilk tepki, Ankara Milletvekili ve Eski Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler'den geldi. İşler, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Nokta Dergisi'ne sert tepki göstererek, "Milletin Adam'ı Recep Tayyip Erdoğan 'ın siyasi hayatına Nokta koymak isteyenler çok oldu ama millet bütün oyunları bozdu. Paralel paçavra Erdoğan'a yönelik Nokta operasyona kalkışmış. Hem Paralel'e hem de ağababalarına millet 1 Kasım'da asıl noktayı koyacak" dedi.

Nokta Dergisi'ne polis baskını


  http://www.radikal.com.tr/143375814337585

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  nokta - user1066901

  1 Kasımda millet noktayı koyduğunda görürsünüz.

  Siz başka bir cümle bilmez misiniz? - rafet AKSARI

  Yatıyor, kalkıyor terör örgütü olarak gördügü Cematı suçlamaya devam ediyorlar. Ülke sorunları bir tarafa atılmış cemaat sorunu başlamış ama bir tane suç unsuru olsa bizde suçlayacağız ama yok maalesef. Cemaatle uğraşırken dağlar, köprü altları, mağralar silah dolmuş ve ne yazık ki yüz üzeri şehit verdik.

  noktalama.. - user1068931

  7 haziranda ki noktanın aynından mı.. hala inaniyor olmanız ne kadar naifce.

  nokta değil tokat - siyamsiyam

  halkımız baskı rejimine karşı 7 haziranda verdiği cevabın katmerlisini 1 kasımda sandıkta atacağı tokat ile verecek.sen hala paralel taralel demeye devam et işler güçler.

  son nokta - user1131689

  dogrudur halkımız 1 kasımda noktayı koyacak ama sızın zalımlıgınıze yalanccılıgınıza hırsızlıgınıza sahtekarlıgınıza ıkı yuzlulugunuze vıcdansızlıgınıza noktayı koyacak ama hosunuza gıtmeyecek yıne kıvıracaksınız bakalım ne gıbı tazgahlarınız var 1kasımdakı hezımetınız sonrası ıcın