AKP'li Başkan'ın ölüm nedeni belli oldu!

AKP'li Başkan'ın ölüm nedeni belli oldu!
AKP'li Başkan'ın ölüm nedeni belli oldu!
İş yerinde ölü bulunan AK Parti Hassa Kadın Kolları Başkanı Türkan Ateş'in kalp krizi sonucu yaşamını yitirdiği tespit edildi.

RADİKAL - Hassa Kaymakamlığı karşısındaki kendine ait terzihanede müşterisi tarafından ölü bulunan Ateş'in yapılan otopsisinde kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.

İşlemlerin ardından Hassa Devlet Hastanesi morgundan alınan Ateş'in cenazesi Yeni Mahalle'deki evinde helallik alındıktan sonra Merkez Ulu Cami'ye getirildi.

Burada İlçe Müftü Vekili Abdullah Sertoğlullarından'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Ateş'in cenazesi Hassa Asi Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Cenazeye, Ateş'in ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar, Mehmet Öntürk, Mehmet Algan ve Hacı Bayram Türkoğlu ile Hassa Kaymakamı Mustafa Pala, Hassa Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, bazı ilçelerin belediye başkanları ve partililer katıldı.

Ateş, dün, kendine ait terzihanede, bir müşteri tarafından, başını tezgahın üzerine dayamış halde hareketsiz bulunmuş ve sağlık ekiplerince yapılan kontrollerde öldüğü tespit edilmişti. (aa)