AKP'li belediyeye yolsuzluk operasyonu

AKP'li belediyeye yolsuzluk operasyonu
AKP'li belediyeye yolsuzluk operasyonu
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Belediye başkan yardımcısı Rıdvan Özüm'ün de aralarında bulunduğu 6 kişi ihaleye fesat karıştırmak iddiasıyla gözaltına alındı.

Sakarya'nın merkez Adapazarı Belediye Başkanı AK Parti 'li Süleyman Dişli ve Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm'ün de aralarında bulunduğu 6 kişi, 'ihaleye fesat karıştırmak' suçlamasıyla gözaltına alındı.

Gözaltıların, Sakarya Cumhuriyet Savcılığı tarafından bir yıl önce başlatılan 'Sangarius' adlı alışveriş merkezi ve spor kompeksi ihalesi ile ilgili soruşturma kapsamında gerçekleştirildiği belirtildi. Savcılık talimatıyla harekete geçen polis tarafından gözaltına alınan Başkan Süleyman Dişli ve Belediye Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm'ün de aralarında bulunduğu 6 şüphelinin ifadelerinin alındığı bildirildi.


  http://www.radikal.com.tr/115239711523972

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  hesap sorulmalı - likapa

  hangi parti olursa olsun.polis, hakim ve savcılar yolsuzluk yapan haksız kazanç sağlayan herkesin yakasına yapışmalı.çapulcuların iftiraları bir tarafa tayyip erdoğan zaten asla bu tip insanların arkasında durmamıştır, ceza kesinleştiği an başbakan da bu tip insanların cezasını anında keser.bunun örnekleri çok oldu on yılda.görmek isteyenler araştırsın.olayı particiliğe dökersek chp bu işin altından kalkamaz ama kesinlikle parti olayına dökmeden milletin bir kuruşunu haksız kazançla yiyenlerden hesap sorulmalı.

  Benim? - GaletaUnu

  E her şeye benim diyen Sn. R.T. Erdoğan buna ne diyecek? "Cehape zihniyeti" mi diyecek? Bu belediye kimin belediyesi?