AKP'li Kılıç: Plajlar zina yeri

AKP Antalya Milletvekili Burhan Kılıç, önceki gün katıldığı yerel bir TV kanalında, plajlarda zina yapıldığını ileri sürdü. Kılıç, şunları söyledi:

ANTALYA - AKP Antalya Milletvekili Burhan Kılıç, önceki gün katıldığı yerel bir TV kanalında, plajlarda zina yapıldığını ileri sürdü. Kılıç, şunları söyledi:
"Plajlara gidemiyoruz. Akşamları gidin bakın bakalım Konyaaltı'na. Bir gezin. Ben geçen gece şöyle bir sahili gezeyim dedim. Biz üzerine gelmişiz, uygunsuzun üzerine. Görmedik. Sonradan fark ettik. Utandık. Şimdi, onları suçüstü yakaladık deseniz belki eşidir. Bu da şık değil yani. Bizim ahlaki değerlerimiz şu anda yavaş yavaş gidiyor. Türk milletinin güzel hasletleri korunmalı. Benim dedem iki evliymiş, eniştem var iki evli. Şimdi birisi şikâyet etse suçlu konuma düşerler. Şikâyeti kendilerine bırakıyoruz. Şikâyet olmazsa bir şey yok. Eşlerden biri şikâyet ederse işte o zaman anlaşacak, iyi geçinecek." (dha)ANTALYA - AKP Antalya Milletvekili Burhan Kılıç, önceki gün katıldığı yerel bir TV kanalında, plajlarda zina yapıldığını ileri sürdü. Kılıç, şunları söyledi:
"Plajlara gidemiyoruz. Akşamları gidin bakın bakalım Konyaaltı'na. Bir gezin. Ben geçen gece şöyle bir sahili gezeyim dedim. Biz üzerine gelmişiz, uygunsuzun üzerine. Görmedik. Sonradan fark ettik. Utandık. Şimdi, onları suçüstü yakaladık deseniz belki eşidir. Bu da şık değil yani. Bizim ahlaki değerlerimiz şu anda yavaş yavaş gidiyor. Türk milletinin güzel hasletleri korunmalı. Benim dedem iki evliymiş, eniştem var iki evli. Şimdi birisi şikâyet etse suçlu konuma düşerler. Şikâyeti kendilerine bırakıyoruz. Şikâyet olmazsa bir şey yok. Eşlerden biri şikâyet ederse işte o zaman anlaşacak, iyi geçinecek."