AKP'li Koçer: 1 Kasım 2023'ün sonucudur

AKP'li Koçer: 1 Kasım 2023'ün sonucudur
AKP'li Koçer: 1 Kasım 2023'ün sonucudur
AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, 1 Kasım'da Türkiye'de halkın istikrarı seçtiğini belirterek, "1 Kasım sadece bugünün sonuçları değil, 2023'ün sonucudur" dedi.

RADİKAL - Ak Parti Gaziantep İl Kadın Kolları üyeleri, AK Parti'nin tek başına iktidara gelmesini pasta keserek kutladı. Ak Parti il binasında düzenlenen etkinliğe Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü ve kadın kolları üyeleri katıldı. Etkinlikte konuşan Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, seçim öncesi her eve girdiklerini ve halkın desteğiyle tek başına iktidar olduklarını belirterek, "Ülkemiz huzuru ve güveni seçti. Bu huzur ve güven içerisinde çocuklarımız geleceğe güvenle bakacak. Geleceğin Türkiye'sini yarattınız. 1 Kasım sadece bugünün sonuçları değil, 2023'ün sonucudur. 1 Kasım seçimine emek veren herkese teşekkür ederim" dedi.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Filiz Üzücü ise seçimlerde teşkilat olarak gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Konuşmaların ardından etkinliğe katılanlar üzerinde Ak Parti logosu ve 'Haydi Bismillah' yazısı bulunan pastayı kesti.
DHA-Metin Faruk TAMER