AÜ rektörü kurtcephe: unakıtan'ın sağlığı gayet iyi

AÜ rektörü kurtcephe: unakıtan'ın sağlığı gayet iyi
AÜ rektörü kurtcephe: unakıtan'ın sağlığı gayet iyi
Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. İsrafil Kurtcephe, Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan'ın sağlık durumunun gayet iyi olduğunu söyledi

ANTALYA - Rektör Prof. Dr. Kurtcephe, AÜ ile Uluslararası Antalya Üniversitesi arasında işbirliği yapılmasına ilişkin protokol imza töreninde gazetecilerin sorusu üzerine yaptığı açıklamada, böbrek yetmezliği rahatsızlığı çeken Maliye eski Bakanı Kemal Unakıtan’ın sağlık durumunun iyi olduğunu, ameliyat edilmesine yönelik doktorların henüz bir karar vermediğini, tedavi sürecinin devam ettiğini kaydetti.

‘SAĞLIĞI GAYET İYİ’
Unakıtan’ın moralinin de çok iyi olduğunu aktaran Prof. Dr. Kurtcephe, "Sağlığı gayet iyi. Çok espritüel bir insan. Çok keyifli, neşeli, morali son derece yüksek. Bol bol kitap okuyor, zaman zaman da bizi yaptığı esprilerle kahkahalara boğuyor. Doktorlarımız karar verdikten sonra daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için elimizden geleni yapacağız. Bu millete hizmet etmiş bir insanın misafirimiz olması AÜ’ye gurur veriyor" dedi.

dha - Özgür Öztürk