Avcı'dan KPSS açıklaması: Soruşturmanın üstü örtülmüş

Avcı'dan KPSS açıklaması: Soruşturmanın üstü örtülmüş
Avcı'dan KPSS açıklaması: Soruşturmanın üstü örtülmüş
Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı,2010 KPSS sınavına ilişkin daha önce bir soruşturma başlatıldığını ancak üzerinin kapatıldığını söyleadi.

RADİKAL - Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, ana, ilk ve ortaokul öğrencilerine matematik ve fen alanlarında uygulamalı eğitimler veren İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ) Taşkışla Kampüsü'nde çalışmalar sürdüren İTÜ Bilim Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Avcı, açılışın ardından basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

SORUŞTURMANIN ÜSTÜ KAPATILMIŞ

Bakan Avcı, 2010'da yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavları’nda (KPSS) kopyaya ilişkin yürütülen soruşturmaya dair ÖSYM Başkanı Ali Demir'in "Soruşturma, 2010 yılı KPSS ile sınırlı kalmayacak" yönündeki açıklamalarına ilişkin, "Daha önce başlamış ve galiba üzeri kapatılmış bir yargı ve adli soruşturma söz konusu idi. Onunla ilgili adli soruşturma ve incelemeler zannediyorum belli aşamaya gelmiş olmalı ki, şimdi bununla ilgili bu çalışma başlatılıyor. Hayırlı olsun" dedi.

 


  http://www.radikal.com.tr/127405112740515

  YORUMLAR
  (5 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  üstü örtülmeyen ne kaldı - user822126

  hakikatten ne kaldıki üstü örtülmeyen, denizfeneri mi, işçi ölümleri mi, rüşvet iddiaları mı, trafik kazası iddiası mı, bop mu?

  Önce bize AKTorpil listesini açıklayın - user963074

  Bize önce belgelerle ispatlanmış torpil listelerini açıklayın.300.000 kişiden bahsediliyor torpille atanan.Sonra dürüstlükten,paralelden bahsedebilirsiniz.

  İşinize böyle geldiği için olmasın - user963074

  17-25 Aralıktan sonra hersey paralelciler yaptı oldu. Zaten 2010 da paralelcilerde yoktu kim yaptı. EYYY Haramzadeler

  geç gelen adalet adalet değildir... - yaseminaxu

  artık neye yarar...benim altı yılımı çaldınız gençliminden hayatımdan tam altı yıl..hayatım sizin yüzünüzden hep altı yıl geriden geliyor ve benim gibi daha kimler kimlerin...rabbim büyük buna sebep olan her ikimse hakkım haram olsun

  kpss - user956734

  Keşke sadece KPSS sınavında yapılanların üstü örtülseydi. Benim canım ülkemde milyon dolarlık yolsuzlukların üstü örtüldü.