Bahçeli, 'Atatürk benzeri' ile fotoğraf çektirmedi

Bahçeli, 'Atatürk benzeri' ile fotoğraf çektirmedi
Bahçeli, 'Atatürk benzeri' ile fotoğraf çektirmedi
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Meclis Grubu'nda, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen Atatürk'e benzerliği ile tanınan Göksal Kaya'nın isteğini geri çevirdi.

RADİKAL – Partisinin grup toplantısı için dün TBMM ’de bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , hükümeti ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu sert sözlerle eleştirdi. Bu Salı günleri için alışıldık bir durumdu. Ancak dün MHP grubunda ilginç bir olay da yaşandı. Hürriyet gazetesinden Umut Erdem’in haberine göre, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Atatürk ’e benzerliği ile tanınan Göksal Kaya’nın kendisiyle fotoğraf çektirme isteğini geri çevirdi.  http://www.radikal.com.tr/128143612814363

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ÇÜNKÜ DAHA ÖNCE ÇEKTİRMİŞTİ - user564690

  Atatürk benzeri Göksal KAYA;10 Kasım'da Anıtkabir'de Sayın Devlet BAHÇELİ ile bir resim çektirmişti.Bence; o zaman günün anlam ve önemine binâen itiraz etmeyen Sayın Devlet Bahçeli grup sonrası bu davranışı gereksiz görmüştür.Belki de Göksal KAYA'nın çevresine İzmir'den MHP Milletvekili Adayı olacağını söylemesi Sayın Bahçeli'nin kulağına gitmiştir.Kamuoyuna bunu başka anlamlar yükleyecek şekilde haber başlıkları ve çerçeveleyerek sunmamalı gazeteler.Diğer yorumcuların sorduğu gibi araştırıp öğrenerek haberinizi tam ve bilgili yapmalıydınız.

  ?? - drozer

  Haber başlığı ".... niye geri çevirdi". Tıklıyoruz, yanıtı görmek için... yanıt yok haberde... Ne bu şimdi? Soruyu okuyucuya mı soruyorsunuz?

  neden? - user411432

  neden fotograf çektirmedi diye sormuşsunuz ilk başlıkta ama cevap yok sadece haber var. neden çektirmek istemedi? var mı bir bilginiz.