Bahçeli: Erdoğan'ın tıpkısının aynısı Kuzey Kore'de var!

Bahçeli: Erdoğan'ın tıpkısının aynısı Kuzey Kore'de var!
Bahçeli: Erdoğan'ın tıpkısının aynısı Kuzey Kore'de var!
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kırşehir'de AKP için oy istediğini söyleyerek, "Erdoğan cumhurbaşkanı mıdır? Yoksa AKP'nin eş başkanı mıdır? Kuzey Kore'ye bakın. Görünüş halinde Erdoğan'ın aynısının tıpkısını göreceksiniz" dedi.

RADİKAL - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor.

İşte Bahçeli’nin açıklamalarının satır başları:

Sözümüz söz herkesim kucaklayacağız. Sözümüz söz Türkiye’yi kurtaracağız. 17-25 diliyle konuşanlara 29 Ekim kudretiyle cevap vereceğiz. Sömürge kayışlarıyla bağlanan Türk milleti küllerinden yeniden doğrulduysa en önemli pay tarihten aldığı güçtür. Türk milleti tarih içinde kademe kademe mesafe almıştır. 139 yıl önce ilan edilen birinci meşrutiyetle birlikte parlamento oluşmuştur. 1920 bir bakıma milli bir yorumdur. Gazi Mustafa Kemal ilhamını Türk milletinden almıştır.

"KIRŞEHİR'DE OY İSTEMESİ HUKUKİ TRAVMA"
Ruh köküne düşman iç ve dış tehlikelere karşı kötü bir duruma düşmüştür. Gözümüzü dört açalım. Bereket versin ki zalime karşı koyma gücümüz yüksektir. Artık Recep Tayyip Erdoğan kendisini Türk milletinin önünde görmektedir. Yan tesirler Erdoğan’ın basiretine bulaşmıştır. Anayasa taşıyamaz bir şahsiyetle yüzyüze kalınmıştır. Erdoğan demokrasi sayesinde gelmiş ama en büyük zararı yine Erdoğan vermiştir. Cumhurbaşkanı makamıyla meydanlara inmiştir, günlük politikaya girmiştir. Erdoğan 30 Ocak’ta Kırşehir’de AKP ’ye oy istemesi hukuki bir travmadır. Kırşehir’de destek aramış ve AKP’ye oy istemiştir. AKP’ye oy dilenmiştir.

"HEDEFİ TÜRKİYE'Yİ CEHENNEME ÇEVİRMEK"
Erdoğan’ın aklı, derdi koltuktur. Hedefi Türkiye’yi cehenneme çevirmektir. Erdoğan Anayasa'yı delik deşik etmiştir. Sicilinde beyaz nokta kalmamıştır.
Erdoğan’dan cumhurbaşkanı olmaz demiştim. Yine aynı yerdeyim, yine aynı görüşteyim. Diyeceksiniz ki, Erdoğan bugün cumhurbaşkanı…
Türk milletini AKP’ye oy verip vermeyenleri ayırt eden bu adamdan cumhurbaşkanı olur mu? Sorarım sizlere…

"KUZEY KORE'YE BAKIN ERDOĞAN'I GÖRECEKSİNİZ"
Erdoğan cumhurbaşkanı mıdır? Yoksa AKP’nin eş başkanı mıdır? Bu şahıs nasıl olur da bir siyasi parti lehine oy istemiştir? Bu, dünyanın neresinde vardır? Bu tip bir küstahlığa nasıl tahammül edilecektir?
Kuzey Kore’ye bakın. Görünüş halinde Erdoğan’ın aynısının tıpkısını göreceksiniz. Erdoğan artık bizi mecbur bırakmış, konumundan dolayı saygınlığını da nezdimizde kaybetmiştir. Ettiği yemini sayısız kere çiğnemiştir, bu bizi çok rahatsız etmiştir.

"ŞEREF KRİSTALLERİNİ DÜŞÜRÜP ARAYAN ŞAHSİYET"

Erdoğan yemin etmiştir. Peki Erdoğan, namustan ne anlamakta, şereften ne anlamaktadır?
Erdoğan bundan sonra ruh heybesinden düşürdüğü şeref kristallerini düşürüp de arayan şahsiyet olacak aranacaktır.

Erdoğan tüm yatırımını 7 Haziran sonrasına yapmaktadır. AKP başkanlık sistemini getirmeye çalışmaktır. Bu yolla anayasal sınırlarını aşmıştır. AKP, PKK, İmralı arasında bir al-ver süreci kurulmuştur .

"ÇOBAN KULÜBESİNE YATIP ŞAHLIK RÜYASI GÖRENLER..."
Erdoğan 2014’te rakibini aşağılamak için vazo, saksı ve monşer diyerek hakaret etmiştir.
Bugünlerde vazonun kim olduğu, saksılığa kimin özendiği, çoban kulübesine yatıp şahlık rüyaları görenlerin kimliği iyice berraklaşmıştır.


  http://www.radikal.com.tr/128546212854621

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Günah Sende - Hayal Denizi03

  Şayet Anayasa ihlal ediliyor, Kanunlar yok sayılıyorsa bil ki Günah Senindir. Adı Türkiye olan bir Devletin Cumhurbaşkanı koltuğunda soy ağacını açıklamaktan kaçınan, kimine göre Helen, Kimine Göre Yahudi olduğu iddia edilen biri oturuyorsa aynayı alıp cemaline iyi bakmalısın. suçu da günahı da kendinde aramalısın. Nerede Hata ettim diye kendine sormalısın. Türkiye Kılıçtaroğlu ve senin yüzünden emin olmayan ellerde yalpalıyor. 2015 seçimlerinde de sizin adınıza ışık görünmüyor. Sizin yüzünüzden Damarında Türk kanı dolaşanlar kahrından ölecek.