Bahçeli gülerken görüntülendi, haber oldu

Bahçeli gülerken görüntülendi, haber oldu
Bahçeli gülerken görüntülendi, haber oldu
Medyanın Ankara temsilcileriyle bir araya gelen Devlet Bahçeli, esprili bir tavır sergileyip yapılan esprilere gülünce haber oldu

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , medyanın Ankara temsilcileriyle geleneksel kahvaltılı sohbet toplantısında buluştu. Bahçeli, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı. Oldukça neşeli olduğu gözlenen MHP lideri esprileriyle hem güldürdü, hem de güldü. Gülerken çok fazla görüntülenemeyen ve sert üslubu ile tanınan Bahçeli, bir gazetecinin 'diziler' ile ilgili sorusuna esprili şekilde cevap verdi.

Bahçeli'nin alışılmışın dışındaki bu tavırları ve gülerken çekilen fotoğrafları toplantıda bulunan muhabirler için yeni bir haber konusu oldu.

SPOR ESPRİSİ
Öte yandan Bahçeli, toplantıda medyanın Ankara temsilcilerine geçen yıl verdiği kahvaltılı sohbet toplantısında yaşanan 'spor' konulu bir espiriyi de hatırlattı. Siyaset ve diğer gündem maddeleriyle ilgili soruların tükenmesinin ardından Bahçeli, "Şimdi spor sorularına geçebiliriz" diye espiri yapınca, geçen yıl kendisine sorulan son sorunun 'spor' ile ilgili olması hatırlandı. 

dha - radikal.com.tr