Bahçeli'yi kızıdıran 'hadım' sorusu

Bahçeli'yi kızıdıran 'hadım' sorusu
Bahçeli'yi kızıdıran 'hadım' sorusu
Devlet Bahçeli, basın toplantısı sırasında 'cinsel suçluların hadım edilmesi' konusunda fikrini soran gazeteciyi sert dille eleştirdi.

RADİKAL - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün partisinin genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında hem 2012 yılını hem de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ’ın çalışma ofisinde bulunan dinleme cihazı, Erdoğan’ın ‘derin devlet’ ile ilgili yaptığı açıklamalar ve ODTÜ’deki olaylar başta olmak üzere gündemdeki tartışma konularına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, açıklamalarının ardından da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazeteci, hükümetin gündeme getirdiği kamuoyunda ‘ilaçla hadım etme cezası’ olarak nitelenen “Çocuklara tecavüz eden pedofili hastalarına tabbi müdahale” konusunda Bahçeli’nin görüşünü almak istedi.

Ancak Bahçeli, ‘hadım’ ile ilgili görüşünü soran gazeteciye yanıt vermediği gibi, “Bunu sorman bilen caiz değildir, bu luzumsuz soruları sormayın değerli arkadaşlar, siz çok daha kaliteli, çok daha vasıflı birer basın mesbubu olmaya gayret gösterin” dedi.

Bahçeli: ODTÜ'de Kandil uzantıları, Marksistler zehirlerini kustu