Bakan Yıldız'dan istifa açıklaması: Böyle birşey söz konusu değil

Bakan Yıldız'dan istifa açıklaması: Böyle birşey söz konusu değil
Bakan Yıldız'dan istifa açıklaması: Böyle birşey söz konusu değil
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'nın istifa ettiği yönündeki iddialara "Böyle birşey söz konusu değildir" dedi.

RADİKAL -  CHP Ankara Milletvekili Bülent Kuşoğlu, TBMM Genel Kurulunda görüşülen İç Güvenlik Paketi görüşmelerinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'a Başbakan Yardımcısı Ali Babacan ve Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı'nın istifa ettiği yönündeki iddialar olduğunu sordu.

Bu soruya Bakan Yıldız, "Böyle birşey söz konusu değildir" yanıtı verdi.

(DHA-Fırat KESKİNKILIÇ)


  http://www.radikal.com.tr/130156213015624

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Nerede bela... - user491412

  Bu adamın misyonu ölülerin, olayların üstünü örtmek mi? Başkaları adına konuşacağına madenlerin son durumundan, toprağın altında kalan canlardan bahsedebilir.

  biz çok bekledik - user1007555

  türkiyede işçi ölümleri zirve yaptı geçen yıl. biz çok bekledik taner yıldız onurlu davranır da istifa eder diye. olmadı. şimdi ekonomiye yön vermeye çalışan saray ve yandaşları erdem MB başkanının istifa etmesini istiyor. tayyip erdoğan kadar dolarlarım olsa ben de isterim doların 2.50 tl olmasını. uyan türkiye. 17 aralıkta bir uyandık ki soyulmuşuz. ama 18 aralıkta öyle bir uykuya daldık ki uyanabilene aşk olsun.

  hükümetin en düzgün adamı babacan - user1013676

  tayyip erdoğan bindiği dalı kesiyor.

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı? - New User

  Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı'nın istifa çetelelerini tutması da ayrı bir konu. Demek ki istifa edenler de ayrı bir enerji harcıyor galiba!