Balıkesir'de Demirtaş mitingi sonrası olaylar çıktı

Balıkesir'de Demirtaş mitingi sonrası olaylar çıktı
Balıkesir'de Demirtaş mitingi sonrası olaylar çıktı
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın partisi tarafından düzenlenen mitingin ardından olaylar çıktı.

RADİKAL - Mitingin ardından ilçelerden otobüslerle gelen partililerin gidişi esnasında bir grup aleyhte sloganlar atarak miting alanına doğru yürüyüşe geçti.

Selahattin Demirtaş protestocusu için nezaket istedi

Polisin geniş güvenlik önlemi aldığı olaylarda iki grubun karşılaşmaması için Çevik Kuvvet yolları kapattı. Polis, grubun HDP'lilerle karşılaşmaması için biber gazı kullandı. Polisle zaman zaman sert tartışmaların yaşandığı olaylar devam ediyor. (CİHAN)Diyanet İşleri Başkanı'ndan Demirtaş'a yanıt: Hutbe ile namazın farkını bilmez!


  http://www.radikal.com.tr/134924913492493

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CEHALET! - mfrtky

  21. yüzyılın illeti!

  AKP korkuyor - user1079668

  ve kortugu içinde mhp yi sokakalara çekiyor , bence utansin mhp ve akp kan kaybediyor !

  miting saldırganları - user404872

  geçmişte de HDP olsun BDP olsun miting yapıyorlardı. Toplantı yapıyorlardı. O zamanlar hiç saldırı olmuyordu.Ama geçmişte baraj aşmak gibi bir iddiaları yoktu. %4alan bir partiydi. Kimsenin tekerine çomak girmiyordu. Şimdi AKP denen partinin ödü kopuyor. Ve bu saldırıları polislere örgütleterek HDP 'yi marjinalleştirmek istiyor. Ama başaramayacaksınız. Siz maşalarınıza bunları yaptırdıkça oyları artacak HDP'nin.