Başbakan Davutoğlu Çipras'ı tebrik etti

Başbakan Davutoğlu Çipras'ı tebrik etti
Başbakan Davutoğlu Çipras'ı tebrik etti
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Yunanistan'ın yeni Başbakanı Aleksis Çipras'ı arayarak tebrik etti.

RADİKAL - Başbakan Davutoğlu, Twitter 'da kişisel hesabından konu hakkında tweetler attı.

''Az önce Yunanistan ’ın yeni Başbakanı Sayın Alexis Tsipras’ı arayarak tebrik ettim. Kendisini en kısa zamanda Türkiye ’ye bekliyorum.Yeni dönemin Yunan halkı ve iki dost ülke olarak ilişkilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum''


  http://www.radikal.com.tr/128067612806762

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Davet - blueknife

  Umarım SYRIZA ve onun Başkanı, yeni Yunanistan Başbakanı bu çağrıyı kabul etmeyecektir. Her türlü antidemokratik uygulamanın, basın üzerinde korkunç bir baskının, Demokratik Güçlere ve Muhalefete en ağır baskıların uygulandığı, hukuksuzluğun hilenin yalanın fesadın hırsızlığın katliamların her türden keyfiliğin kol gezdiği bir yerdir Türkiye Devleti şu anda. IŞİD-El Kaide-El-Nusra destekçisi konumundadır. Ayrıca Türkiye Başbakanı atanmış biridir herhangi bir ağırlığı yoktur..

  Hakıkaten kutlamak gerek. - rafet AKSARI

  Nasıl oldu da makarna, para, iş aş vaadi vermeden seçim kazandı kutlamak lazım. Seçimin ahlaklısını yaptı,adam gibi durdu, inandırdı, kazandı. Yolunuz açık olsun genç siyasi. Sakın doğudaki ülkelere balkma, alacağın ders batıda. Doğudan alsan alsan yolsuzluklar, para bir gecede zengin olmalar, siyasetin en berbatını görürüsün.