Başbakan Davutoğlu genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi

Başbakan Davutoğlu genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi
Başbakan Davutoğlu genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'inde bazı basın yayın organlarının genel yayın yönetmenleriyle bir araya geldi.

RADİKAL- Toplantıya Başbakan yardımcısı Yalçın Akdoğan ile Ak Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın da katıldı. Basına kapalı olarak gerçekleştirilen ve içeriğiyle ilgili açıklama yapılmayan toplantıya, Gazete Habertürk Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Tepeli, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, Daily Sabah Genel Yayın Yönetmeni Serdar Karagöz, Hürriyet Daily News Genel Yayın Yönetmeni Murat yetkin, Türkiye Gazetesi Genel Yayın yönetmeni İsmail Kapan,Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hasan Karakaya, Milliyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Bila, Vatan Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Yuvacan, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak,Yeni Şafak Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül,Diriliş Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hakan Albayrak, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu ile Sabah Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yardımcısı Metin Yüksel katıldı. DHA


  http://www.radikal.com.tr/140391014039101

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  _şimdi - burak akif

  orada bulunmuş olan onca gyy'nin son bir hafta içinde sadece sosyal medyada yada twitter da vermiş oldukları mesajlar içerisinde inla ki son yaşanan Kadri beyin olayı ile gazetecilik, gazetecilik üzerinde ki baskılar, bazı yayın organlarının hitler dönemini aratmayacak şekilde merkezi şekilde devlet organı gibi hareket etmesi ve tutuklu gazeteciler meselesi yer almıştır. bunca insan ağız birliğine varıp sadece şunu bile diyemezler miydi? yahu gazete gyy davet ediyorsun fakat hala akreditasyon diye bi zırva ile engellemelerde bulunuyorsun, ya hep ya hiç. bu sorunun cevabı bizim toplumsal yapımızın bi yansıması. çok sağa sola bakmadan önce aynada bi kendimize bakmalı, kantarın üzerinde bi ağırlığımıza bakmalıyız.