Başbakan Erdoğan: 2015'e çok güçlü hazırlanacağız

Başbakan Erdoğan: 2015'e çok güçlü hazırlanacağız
Başbakan Erdoğan: 2015'e çok güçlü hazırlanacağız
Başbakan Erdoğan Ak Parti'nin kuruluş yıldönümü nedeniyle verilen resepsiyonda konuştu.

İşte Başbakan Erdoğan 'ın konuşmasından satırbaşları;

10 Ağustos'ta yaptığımız Cumhurbaşkanlığı seçimi 2015 için işaret fişeğidir. Bu bize ayrı bir mutluluk verdi. Partimizin 13 yaşında olmasını heyecanla kutlarken bundan sonraki süreçte de kongremize bakacağız.

Milletvekillerimizle, gençlik ve kadın kollarımızla bir toplantı yapacağız. Bunun neticesinde ortaya çıkacak tabloyla 27 Ağustos'ta birlik beraberlik kazanacaktır.

Yeni Başbakanımız ve Genel Başkanımızla geleceğe yürüyeceğiz. Yeni Anayasa idealimiz vardı. Bizler her türlü fedakarlığı yaptık. Ama muhalefet partileri hiçbir şey yapmadı. CHP 'nin ömrü ipe un sermeyle geçti.

Bundan sonraki hedef anayasayı değiştirecek bir sayıyı yakalamak o da olmazsa referanduma götürecek 330'u yakalamak.

Kurulduğundan beri parçalandı, parçalanacak, gitti dediler tutmadı.Bunların kıblesi başka. Biz milletimizle aynı kıbleye dönmüş durumdayız.

Biz dışardakilerin sözüne bakmayacağız, bize çelme atacaklara izin vermeyeceğiz.

Biz büyük düşüneceğiz. İslam coğrafyası bize bakıyor. Gündemi belirleyen ülke olacağız. Şimdiden 2015'e çok güçlü hazırlanacağız.

Her şey doğar, büyür gelişir ve ölür. Partimizin de ömrü ne kadar uzun olursa Türkiye 'ye o kadar fayda sağlar. AK Parti Türkiye'nin sigortasıdır. Bir olalım, dirili olalım kardeşliğimizi 
bozmak isteyenlere fırsat vermeyelim.

Bizimle beraber yola çıkıp ahirete irtihal etmişlere Allah'tan rahmet diliyorum.