Başbakan Erdoğan, Haşimi ile görüştü

Başbakan Erdoğan, Haşimi ile görüştü
Başbakan Erdoğan, Haşimi ile görüştü
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Irak Cumhurbaşkanı Yardımcısı Tarık Haşimi ile yaptığı görüşmede, Irak'taki son gelişmeler hakkında görüş teatisinde bulunulduğu belirtildi.

Başbakanlık kaynaklarından edinilen bilgiye göre, WOW Otel'de basına kapalı yapılan ve yaklaşık bir saat süren görüşmede, Irak'taki son gelişmeler hakkında görüş teatisinde bulunuldu. Haşimi, Başbakan Erdoğan'a, Türkiye 'ye gelişi öncesinde yurt dışında yaptığı temaslar hakkında da bilgi verdi. 

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan daha sonra eski milletvekili Tevhit Karakaya'nın oğlunun nikah şahitliğini yaptı. WOW Otel'de düzenlenen nikah töreninde, Tevhit Karakaya'nın oğlu İhsan Karakaya ile Zuhal Kayar evlendi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikahta, Cumhurbaşkanı Gül ve Başbakan Erdoğan nikah şahitliği yaptı. Başbakan Erdoğan'ın, çifte, üç çocuk tavsiyesinde bulunduğu öğrenildi. Nikaha, Başbakan Yardımcıları Bülent Arınç, Bekir Bozdağ ve Beşir Atalay, çok sayıda milletvekili ve bazı sanatçılar da katıldı. (AA)