Başbakan Erdoğan taburcu oldu

Başbakan Erdoğan taburcu oldu
Başbakan Erdoğan taburcu oldu
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sindirim sistemi operasyonunun ikinci ve son aşamasının gerçekleştirildiği Koşuyolu'ndaki Özel İstanbul Medipol Hastanesi'nden taburcu oldu

İSTANBUL - Başbakan Erdoğan 'ı taşıyan sivil plakalı makam aracı, saat 21.20'de hastaneden ayrıldı. Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'daki konutuna geldi.

Başbakanlıktan dün yapılan yazılı açıklamada “Başbakanımızın 26 Kasım 2011'de gerçekleşen sindirim sistemi operasyonunun ikinci ve son aşaması, yaklaşık 30 dakikalık bir girişimle başarıyla tamamlanmış; başlangıçta planlandığı üzere tedavi bu şekilde nihayete ermiştir. Başbakanımızın sağlığı son derece iyidir. Kendisi, hafta içinde rutin mesaisine başlamayı planlamaktadır” denilmişti.

Üç ay önce sindirim sistemi ameliyatı geçiren Başbakan Tayyip Erdoğan 'a Cuma gecesi 'tamamlayıcı' nitelikte yeni bir tıbbî operasyon yapılmıştı.

EMİNE ERDOĞAN ‘ARKAMIZDAN GELİYOR’ DEMİŞTİ
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın eşi Emine Erdoğan, Başbakan Erdoğan'ın ne zaman taburcu olacağının sorulması üzerine bugün öğlen saatlerinde, “Biz çıktık, inşallah o da arkamızdan geliyor. Çok yakında inşallah...” diye konuşmuştu.(AA)