Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan 'terör' açıklaması

Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan 'terör' açıklaması
Başbakan Yardımcısı Akdoğan'dan 'terör' açıklaması
Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Diyarbakır ve Kilis'te gerçekleştirilen saldırılara ilişkin twitter hesabından açıklamada bulundu. Akdoğan, "Uyuyan polisleri katletmek, millete hizmet eden trafik polisini öldürmek, nöbet tutan milletin evladına kıymak nasıl bir alçaklıktır" dedi.

RADİKAL- Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "Terörün her türlüsünü kınamayanlar utansın. Uyuyan polisleri katletmek, millete hizmet eden trafik polisini öldürmek, nöbet tutan milletin evladına kıymak nasıl bir alçaklıktır" değerlendirmesinde bulundu.
Akdoğan, Kilis- Suriye sınırında 1 astsubayın şehit olduğu, 2 askerin yaralandığı olay ve Diyarbakır 'da polise yapılan saldırının ardından sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından açıklama yaptı.

Suriye'den açılan ateşle Kilis'te 1 astsubay şehit oldu


Diyarbakır'da polise silahlı saldırı: 1 şehit


'BİRBİRİYLE ÇATIŞAN İKİ TERÖR ÖRGÜTÜ TÜRKİYE 'Yİ HEDEF ALDI'

Alçak saldırılarda şehit olan astsubay ve polise rahmet dileyen Akdoğan, "Birbiriyle çatışan iki terör örgütü Türkiye'yi hedef almış, alçakça saldırılar gerçekleştirmiştir. Terörün her türlüsünü kınamayanlar utansın. Uyuyan polisleri katletmek, millete hizmet eden trafik polisini öldürmek, nöbet tutan milletin evladına kıymak nasıl bir alçaklıktır" ifadelerini kullandı.

(AA)