Baykal'la gezi Kadıköy, Beşiktaş ve Bakırköy'de belediye başkanlarını götürür mü?

Baykal'la gezi Kadıköy, Beşiktaş ve Bakırköy'de belediye başkanlarını götürür mü?
Baykal'la gezi Kadıköy, Beşiktaş ve Bakırköy'de belediye başkanlarını götürür mü?
Yalçın Bayer bugün yayınlanan köşesinde ilginç bir olay aktardı. CHP'nin eski genel başkanı Deniz Baykal, Kadıköy, Beşiktaş ve Bakırköy'ün CHP'li belediye başkanları ile 'tekne gezisi'ne çıkmıştı...

Radikal.com.tr - Hürriyet gazetesi yazarı Yalçın Bayer, CHP 'nin eski genel başkanı Deniz Baykal'ın Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal ve Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen'in de katılımcıları arasında bulunduğu tekne gezisini aktardı. " Kılıçdaroğlu bu isimleri hedef tahtasına koyup, yerlerine yeni isim arayışına girer mi?" diye soran Bayer, İstanbul'daki sürpriz adaylar için de isim verdi. İşte Bayer'in o yazısı: 

Deniz Baykal tekne gezisine kimlerle çıktı?
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı üzerine CHP’de Mustafa Sarıgül ve Gürsel Tekin’le ilgili kulisleri aktarırken Sarıyer’den bir okurumuz “Haberiniz yok galiba” deyiverdi. 
Baykal geçen hafta Amerikan bayraklı bir tekne ile Büyükdere’ye gelmiş ve bir balıkçıya verdikleri balık siparişlerini alarak köprünün ayaklarının bulunduğu Büyük Liman’da demir atarak yemişler. Derin siyasi sohbetlere dalmışlar.
Tekne gezisinde kimler mi varmış:
Selami Öztürk (Kadıköy), İsmail Ünal (Beşiktaş) ve Ateş Ünal Erzen (Bakırköy).
Kılıçdaroğlu bu isimleri hedef tahtasına koyup, yerlerine yeni isim arayışına girer mi?
Bunları konuşmak şimdiden erken sayılır ama bazı bölgelerde sürpriz isimlerin çıkacağı hiç ihtimal dışı değil. Şimdiden aday adaylıklarını açıklayan bazı isimlerden söz edersek:
Sarıyer’e, eski Bakırköy Belediye Başkanı Ali Talip Özdemir’in AKP ’den aday adayı olması ilginç bulundu. CHP’den adaylıklarını bir şekilde belirten Dt. Cengiz Alp Sarıyer’den, işletmeci Muharrem Alpaslan (Prof. Nurettin Sözen’in yeğeni), Beykent Üniversitesi öğretim üyesi Mustafa Melek ile CHP İlçe Başkanı Ekrem İmamoğlu Beylikdüzü’nden aday adayı.