Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi

Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi
Baykal'la konuşurken CHP'liler tepki gösterdi

Şamil Tayyar, Deniz Baykal'la konuşmasının ardından CHP sıralarından gülerek ayrıldı

Şamil Tayyar'ın, Deniz Baykal'ın oturduğu sıraya gelerek Baykal ile sohbet ettiğini gören CHP'li milletvekilleri, "Neden geldin, ne işin var burada, çık dışarıya" diyerek tepki gösterdi

Ümit KOZAN

ANKARA - Bugün Genel Kurul oturumunun başlamasına kısa süre kala Ak Parti milletvekili Şamil Tayyar, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın yanına giderek sohbet etmeye başladı. Bu sırada CHP sıralarından sesler yükseldi. CHP’li milletvekilleri, "Neden geldin buraya. Ne işin var burada. Çık dışarıya" diye tepki gösterirken, CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu da Şamil Tayyar’ın bulunduğu yere doğru ilerleyerek, "Meyhaneden geliyoruz" diye bağırmaya başladı. Bu sırada Tayyar gülümsemekle yetinerek oturduğu sıraya döndü.

AHMET TÜRK MECLİS’TE

Bu arada Batman’da geç hafta yumruklu saldıraya uğrayan Mardin Bağımsız Milletvekili Ahmet Türk, TBMM’nin bugünkü genel kurul oturumuna geldi. Yumruklu saldırı olayından sonra ilk kez Meclis’e gelen Ahmet Türk’e başta CHP Malatya Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu olmak üzere çok sayıda milletvekili geçmiş olsun dileklerini iletti.(dha)