BBP Genel Başkanı hastane önünde kaza geçirdi

BBP Genel Başkanı hastane önünde kaza geçirdi
BBP Genel Başkanı hastane önünde kaza geçirdi
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ankara'da GATA önünde başka bir trafik kazası geçirdi.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Ankara 'da GATA önünde kaza geçirdi. Başka bir araca çarpan Destici, hafif bir şekilde yaralandı.
Destici, GATA Acil Servis'inde yapılan lik müdahalenin ardından Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedildi.

Kaza sabah saatlerinde GATA kavşağında meydana geldi. Destici'nin içinde bulunduğu 06 ALP 05 plakalı aracı araç GATA kavşağında önce bir otomobile ardından yol kenarındaki ağaca çarptı. Kazada hafif şekinde yaralanan Destici, GATA Acil Servisi'ne kaldırıldı. Burada Destici ayakta tedavi edilerek beyin tomografisi çekildi. Ardından, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevkedildi. Otomobili kullanan şoför Murat Öksüz'ün ise Ankara Numune Hastanesi'ne tedavisinin devam ettiği ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Hastane önünde Destici'nin sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan BBP Genel Sekreteri Zübeyir Tunç, "" Destici'nin sağlık durumu iyi. Doktorlar gözetim altında tutuyor" dedi.

Destici, Mart 2009'da halen aydınlatılamayan bir helikopter kazasında yaşamını yitiren Muhsin Yazıcığlu ve son seçimlerdeki başarısızlık nedeniyle istifa eden Yalçın Topçu'nun ardından partisinin 3. Genel Başkanı olmuştu. (Tahsin GÜNER/DHA)