Binali Yıldırım: İzmir'de seçimi kazanamadık çünkü 'paralel yapı' mağduruyum

Binali Yıldırım: İzmir'de seçimi kazanamadık çünkü 'paralel yapı' mağduruyum
Binali Yıldırım: İzmir'de seçimi kazanamadık çünkü 'paralel yapı' mağduruyum
AKP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan ancak seçimi kaybeden eski Bakan Binali Yıldırım seçimi 'paralel yapı' yüzünden kaybettiğini öne sürdü.

ANKARA -Ak Parti İzmir Milletvekili adayı Binali Yıldırım, A Haber'de gündeme ilişkin soruları yanıtladı. "Paralel yapı" ile olan mücadelenin devam edeceğini vurgulayan Yıldırım, "Paralel yapı mağduruyum adaylığım açıklandıktan sonra liman operasyonu diye bir şey uydurdular. Maksat algı operasyonu oluşturmak. Bunu kısmen de olsa başardılar. İzmir'de seçimlerde kazanmaya yakındık. Genel gündemde kafa karıştırmayı başardılar seçimi kazanamadık" dedi.

DHA


  http://www.radikal.com.tr/144688014468802

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Binali Yıldırım....Belediye seçimi.....Balçovalı - user928332

  Yıldırım bey , paralel yapı nedeniyle seçimi kaybetmiş. Liman operasyonunu kaç İzmir'li duymuş acaba ? AKP 1 Kasım seçiminde toslarsa, Liman operasyonu bütün kirliliğiyle ortaya çıkacaktır. O zaman yandaş savcı ve hakim bulamayacaklarından yargı hukuka uygun bir karar verecektir.

  Bence sende haklısın sana göre.. - sleepless

  Ne paralelmiş arkadaş bir asır dile getirirsiniz artık bunu.. Anlayamadığınız şeyse onursuzlukla, yüzsüzlükle hala kamera karşısına geçip yorum yapabiliyorsunuz.. İnsanın fikri neyse zikri.. yada insanın içi neyse yüzüne de o yansır v.b deyimler bu işin sonucu olmasın? daha çok ağlayacaksınız yüzsüzce..