Bu kavga bitmez!

Bu kavga bitmez!
Bu kavga bitmez!
CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'ın oğlunun eski Bakan Kürşad Tüzmen'e kafa attığı iddia edildi.

ANKARA - Eski Bakan Kürşad Tüzmen ile CHP 'li Aydın Ayaydın arasında havaalanında yaşanan kavga, Ankara Sheraton Oteli'nde devam etti. İddialara göre daha önce aralarında husumet bulunan Kürşad Tüzmen ve Aydın Ayaydın arasındaki kavganın son durağı Ankara Sheraton Oteli oldu.

DÜĞÜNDE KARŞILAŞTILAR

İddialara göre Kürşad Tüzmen'le Ankara Sheraton Oteli'nde bir düğünde karşılaşan CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'ın oğlu Gökhan Ayaydın Tüzmen'e saldırdı ve kafa attı.

Beyaz Tv'de Dinamit programında yer alan bilgilere göre olay şöyle gelişti: Eski Bakan Kürşad Tüzmen ve CHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın'ın oğlu Gökhan Ayaydın ile yanındaki üç arkadaşı Ankara Sheraton Oteli'nin merdivenlerinde karşılaştı. CHP'li vekil Aydın Ayaydın'ın oğlunun yanında bulunan 3 kişi eski bakan Kürşad Tüzmen'in üzerine atladı. Gökhan Ayaydın'ın yanında bulunan 3 kişinin Kürşad Tüzmen'i tuttuğu sırada Gökhan Ayaydın Kürşad Tüzmen'e kafa attı.

TÜZMEN'DEN İLK AÇIKLAMA: DURUMUM İYİ

Eski bakan Kürşad Tüzmen yayına bağlanmak istemediğini ancak durumunun iyi olduğunu söyledi. Tüzmen, hurriyet.com.tr'ye yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Ben düğüne 22.30'da geldim. Otelin merdivenlerinden çıkarken 2 kişi arkamdan beni tuttu, bir kişi ise kafa attı'' diyen Tüzmen sonrasında yaşananları şöyle anlattı: ''Bana habersizce saldırdılar. İki kişi tutarken bir kişi kafa attı. Ben yere düştüm. Kalkarken de kaçtılar. Bu planlı yapılmış bir olaydı. Kahpece bir olaydı. Ben çok iyiyim. İçerde biz bu olayı yaşarken babası Aydın Ayaydın da dışarda arabada bekliyordu. Benimle meseleleri varsa keşke beni dışarı çağırsalardı. Düğün sahibinin ne suçu vardı. Düğünü de mahvettiler. Tabii polis geldi hemen, orada durumu anlattık. Dava açıp açmama konusunu düşünüyorum şimdi. Eskiden kurşun döktürüyordum nazara karşı şimdi kafa attırıyorum. Bir de Gökhan Ayaydın bir gazeteci arkadaşa demiş ki ben onun karısına asılıyormuşum. Beni herkes tanır. Asla böyle bir şeyin olması mümkün değil. Bu çok adice bir iftira.Bekleyip görelim bakalım neler olacak.''