Burhan Kuzu: Teröristler sünnetsiz

Burhan Kuzu: Teröristler sünnetsiz
Burhan Kuzu: Teröristler sünnetsiz
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başdanışmanı Burhan Kuzu, Dağlıca'daki PKK saldırıyla ilgili açıklamalarda bulundu: Şu ana kadar binlerce terörist gebertildi. Devam edecek. Gebertilen teröristlerin muayenesi mutlaka yapılmalıdır

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın başdanışmanı, eski Meclis Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu,  Twitter hesabından“Gebertilen teröristlerin muayenesi mutlaka yapılmalıdır” mesajını paylaştı. Kuzu,“Görülecektir ki, önemli bir bölümü sünnetsiz” ifadesini kullandı.

Kuzu'nun attığı tweetler şöyle:

“Dağlıca Taburunda bu güne kadar çok sayıda şehidimiz oldu. Allah hepsine rahmet etsin. PKK boş bir şeyin peşinde.

Bu ülkeyi kimse bölemez. Bu ülkeyi bölmek isteyen tüm şerefsizler milletten hak ettiği cezayı mutlaka alacak.

Şu ana kadar binlerce terörist gebertildi. Devam edecek. Gebertilen teröristlerin muayenesi mutlaka yapılmalıdır.

Görülecektir ki, önemli bir bölümü sünnetsiz. Uyan Kürt kardeşim ne olur uyan artık.

2 bin terörist öldürüldü; 500’den fazla teslim oldu ve 800’e yakın yaralı var. Bu temizlik devam edecek. Halkın desteği PKK’ya asla olmayacak.”

 


  http://www.radikal.com.tr/1430064143006410

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Yine polemik - görengözler

  Ülkenin hali bu kadar vahim iken dahi,kafaları milliyetçi ve dini söylemlerle ateşlemek.Doğu illerinde halk sokağa çıkamıyor, kan kayıplarından insanlar kaybediliyor, üst üste şehit haberleri gelirken, karşı karşıya getirilmiş ve doldurulmuş, İNSANLARI linç etme hakkını kendinde bulan güruhlar parti binalarına, gazetelere saldırırken diğer yanda yapılan açıklama çok ilginç. Yaradana nasıl cevap verilecek acaba?

  buyuk laf! - erenkazim

  Bu adami profesor ilan eden devletten ne beklenir, Aci gercek iste bu...

  türk usülu - radikal_user

  uygar dünyada bir hukukcunun agzina almayacagi cümleler bunlar, buda türk usülu Anayasa profesörlügü herhalde.

  123456 - ronî-baran

  belden aşağısına bakacağınıza ne istediklerine baksanız belki sorun daha iyi çözülür.

  SÜNNETLİ ... - eyo84gizo

  Sen sünnetlisin de, çok mu dürüst insansın acaba ? Müslümanlar niçin sünnet oluyor ? Hani tanrı, insanı mükemmel yaratmıştı ? Siz bu sünneti benimseyerek Tanrı'ya karşı gelmiş olmuyor musunuz? Google'da, sünnet olmanın zararları hakkında ilginç bilgiler var. Bir okuyun, derim...

  Sen sünnetlisin - rafet AKSARI

  Kimsenin eteğine karışmayalım ve eteğin sünnetli olup olmadığı ile insanlık değerlendiriyorsa işimiz var demektir. Adam gibi adam olması şartı aranmalı. Bir başkasının hakkına göz dikmememli, hırsızlık yapmamalı.

  önce insan - kocero 21

  sana ne adamin seyinden, kürdler zaten hepsi müslüman deyilki, onun icindirki cok eski kültüre sahiptirler kürdler onun icin siz anlayamazsiniz istediginiz kadar hukuk okuyun ne olursaniz olu ama önce insan olun, ve kürdler din müadelesini vermiyor veya dini alet edip insanlari kandirmiyor.