Bursa'da HDP bürosuna saldırı: Oy kullanma!

Bursa'da HDP bürosuna saldırı: Oy kullanma!
Bursa'da HDP bürosuna saldırı: Oy kullanma!
Bursa'da HDP seçim bürosuna 'Yaratmak da emretmek de Allah'a mahsustur. Oy kullanma Yaratıcına şirk koşma' başlıklı broşür yapıştıran kimliği belirsiz kişiler, camları da kırdı.

RADİKAL - Merkez Yıldırım İlçesi Yiğitler Mahallesi’nde bulunan HDP Seçim Bürosu’na gece gelen kimliği belirsiz kişiler, Tevhid Dergisi imzalı ve 'Yaratmak da emretmek de Allah’a mahsustur. Oy kullanma, Yaratıcına şirk koşma' yazılı broşür yapıştırdı. Saldırganlar seçim bürosunun camlarını taşlayıp kırdı.

Çevredekilerin ihbarı üzerine gelen polis, saldırganların yakalanması için çalışma başlatırken, çevredeki araçların camlarına bırakılan aynı broşürlerden buldu. (Hüseyin TÜCCAR/BURSA/DHA)


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  hdp

  ,

  Gece

  ,

  oy

  http://www.radikal.com.tr/137321713732173

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Zavallılar.. - oselimg

  Tıpkı 12 Eylül 1980 öncesinde oldugu gibi. Yeni Türkiye vaat edenler Eski Türkiye'nin taktiklerini iyi çalışmışlar. Fakat bir farkla, bu kez darbe siviller eliyle yapıldı.

  İNADINA - Selimserincan

  Bu faşist yobazlar bu barbarlığı sürdürdükçe inadına HDP'nin oyu daha çok artıyor. Ummadıkları bir sonuçla karşılaşacaklar seçimden sonra.

  ESAS MÜNAFIKLAR ŞİRK KOŞANLARDIR - m.rozbilen

  Barış ve kardeşlikten söz edip şiddet!e bulaşmayan, tahriklere rağmen bulaşmak istemeyen mi şirk koşan, ya da tam tersi kaos ortamı yaratıp halkı tahrik ve kışkırtıcı konuşmalar yapan, provokasyon peşinde koşanlar mı? Bu tarife uygun olanb her kim ise ona şirk koşan denir.