CHP liderinden yeni yıl mesajı

CHP liderinden yeni yıl mesajı
CHP liderinden yeni yıl mesajı
Yeni yıl mesajı yayınlayan CHP lideri Kılıçdaroğlu "2016 yılının ülkemize bölgemize ve tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeni yıl mesajı yayınladı. Kılıçdaroğlu mesajında "En karanlık anlardan büyük bir azim ve kararlılıkla çıkarak mucizeler yaratan halkımız bugün de sorunları aşabilecek güce sahip. Türkiye büyük ve güçlü bir ülke. Hep birlikte, özgür bir şekilde yaşamak isteyen ve "Önce Türkiye" diyen dürüst insanlarımız ile aşamayacağımız hiçbir engel yok. 2016 yılının ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum" dedi.

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yeni Yıl mesajında şu ifadelere yer verdi: "Yeni yıl yepyeni umutlar, yeni hayaller ve yepyeni bir başlangıç demek. Önümüzde bizlerin, ailelerimizin, ülkemizin ve insanlığın geleceğini belirleyecek yepyeni günler var. Bizi yeni hedeflere taşıyacak yeni bir yolculuk başlıyor. 2016 yılına girerken birçok zorluk önümüzde dursa da büyük bir umutla geleceğe bakıyoruz. Çünkü biz imkansız denilenlerin mümkün, hayal denilenlerin gerçek olduğunu gösteren bir tarihe sahibiz.

 2016 YILININ ÜLKEMİZE, BÖLGEMİZE VE TÜM İNSANLIĞA MUTLULUK VE HUZUR GETİRMESİNİ DİLİYORUM

En karanlık anlardan büyük bir azim ve kararlılıkla çıkarak mucizeler yaratan halkımız bugün de sorunları aşabilecek güce sahip. Türkiye büyük ve güçlü bir ülke. Hep birlikte, özgür bir şekilde yaşamak isteyen ve "Önce Türkiye" diyen dürüst insanlarımız ile aşamayacağımız hiçbir engel yok.  Demokrasi, özgürlük, adalet ve eşitlik mücadelesini hep birlikte verdiğimiz sürece, ülkemizi hak ettiği çağdaş uygarlık seviyesinin bile ötesine çıkarmak, Türkiye'yi birinci sınıf bir demokrasi ile taçlandırmak mümkün. Umudumuzu koruyacağız, hep birlikte büyük bir özgüven ve yepyeni bir heyecanla çalışacağız, 2016'yı ülkemiz ve bölgemiz için her zaman hatırlanacak bir yıla çevireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyor, 2016 yılının ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum."  

 ANKARA/DHA