CHP'de Beyoğlu için sürpriz aday

CHP'de Beyoğlu için sürpriz aday
CHP'de Beyoğlu için sürpriz aday
Aylin Kotil, Beyoğlu İlçe Örgütü'nde basın toplantısı yapacak.

Radikal.com.tr - Yüzde onluk seçim barajının düşürülmesi için Ankara ’ya yaptığı yürüyüşle dikkatleri üzerine çeken Aylin Kotil'in, belediye başkan aday adayı olacağı iddia ediliyor

Kotil, cuma günü saat 14.00′te CHP Beyoğlu Belediye Başkan Aday Adaylığını kamuoyuna duyuracağı söyleniyor. Beyoğlu İlçe Örgütü’nde basın toplantısı düzenleyeceği belirtilen Aylin Kotil'in daha önce Bakırköy adaylığı için adı geçmişti.

Kotil 80 bin adım attı, AKP ve MHP bir adım atmadı


  http://www.radikal.com.tr/115261911526199

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CHP'de Beyoğlu için sürpriz hk. - runekson

  CHP ni kadınlar işgal etmiş durumdalar,büyük şehirlerin ilçelerindeki CHP belediye başkan aday adaylarına bakıldığında kılıçdaroğluna yakın temas sağlanarak ilçe belediye başkanlıkları adaylıklarını ele geçiren kadınların belediye başkanlığındaki kadın başkanların göze çarpan bir başarıları yoktur,çabuk etki altında kalan kolay kullanılabilen kadın belediye başkanlarının yörelerine fazla bir değer katacaklarını düşünmüyoruz.kadın adaylara dikkat ediyoruz ilanlarında kılıçdaroğlu ile çektirilmiş bir resim bilbordlara asılarak reklam malzemesi olarak kullanılmaktadır.kılıçdaroğlunun toplum yararı adına bu kadın adaylara fazla gevşek davranmaması gerektiğini düşünüyoruz.

  İstanbul'da AKP karşısında,K.KILIÇTAROĞLU'ndan başka kimse kazanamaz.!!! - nickodin

  Parti başkanlığını bırakmadan İstanbul Belediye Başkanlığına aday olmalıdır.Kazandığı takdirde CHP de belki kapılarını GERÇEK HALKA açıp;gerçekten sosyal demokrat,gerçekten laik,gerçekten ilerici,bölge ve dünya barışının sağlanmasında gerçekten ağırlığı olan bir partiye (kesin değilse de belki) dönüşür.Halk için genel seçimlerde bir umuda dönüşebilir.Sarıgül ise partisinden mali çıkar sağladığı için atılan biridir.Dosyaları da bugün sızdırılmaya başlanmıştır.Aday olursa seçimlerde lunaparktaki hedefler gibi perişan edilir.Kazansa da kaybetse de Sarıgül CHP için pimi çekilmiş bir bomba olacaktır.AKP ye karşı,İstanbul için en akılcı seçim KILIÇDAROĞLU'dur.

  Sarıgül City - turq_82

  Ankara Gökçek Kent oldu. İstanbul'u da Sarıgül City yapacak CHP. Büyükşehir'de Mustafa Sarıgül, Bakırköy'de eski eşi Aylin Kotil, Galatasaray'da oğlu Emin Sarıgül. Başka akrabası falan varsa onları da Kadıköy ile Beşiktaş'a aday gösterin tam olsun. Baksanıza maaile doğuştan yetenekliler maşallah.

  beyoğlu belediyesi - aharasa

  rezalet bu belediye. kaç dönem oldu, hukusuz imara ruhsat mı dersiniz, keyfi uygulamalar mı. türkyenin en çok turist akan geliri en yüksek bölgesine hizmet bu mudur yani. siz düşünün ikamet alanlarının durumunu. artistik başkanın alakası yok.

  chp mi dedin? - halimharap

  2 sefer iktidar yaptık, iş yerimizin önünden bile geçmedi bu chp. şimdi 3. ye aday mış. Ee seçilir mi dersiniz? Ben biz oy vermeyiz bu chp ye.

  Naif hayaller bunlar... - X120

  Bunlar güzel hareketler tabii. Aydın kadınımız yürüsün, tepkisini göstersin, sesini duyursun elbet. Ama büyükşehir belediye başkanlığı, hele de İstanbul söz konusuysa, ideal Cumhuriyet Kadını profilinden fazlasına ihtiyacı var Cehape'nin. Gezi kitlesinin desteğini alan bağımsız bir adayı dışarıdan destekleyerek Beyoğlu'nda, Sarıgül gibi merkez sağ oylarını da toplayabilecek güçlü bir adayla da İstanbul genelinde ancak Akape karşısında şansı olabilir Cehape'nin.

  önce seçim - likapa

  boşuna mı ankaraya kadar yürüdük yani:) eski eş büyükşehir, kenidisi de beyoğlu ohhh gel keyfim gel.tabi önce seçimi kazanmak lazım.