CHP'de listeye giremeyen vekil: Kısa süre sonra karşınızdayım

CHP'de listeye giremeyen vekil: Kısa süre sonra karşınızdayım
CHP'de listeye giremeyen vekil: Kısa süre sonra karşınızdayım
CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, milletvekili aday listesinde olmadığını Twitter'dan duyurdu. Karara isyan eden Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla parti içerisindeki bazı gerçekleri kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

RADİKAL - CHP 'de kontenjan adayları belirlemek için toplanan Parti Meclisi'ne ilk isyan bayrağını CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay açtı.

Twitter'daki takipçilerine kamuoyuna açıklanacak aday listelerinde olmadığını duyuran Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı.

Vekillere örgütten sonra bir 'çizik' de CHP liderinden 


İşte Tunay'ın o tweetleri;

Kamuoyuna ve bugün telefon ve mesajlarla sabahtan itibaren soran sevgili dostlara duyurum:

CHP varsa herkes için var, merkeze açılım şart TV'lerde partiyi etkili ve anlaşılabilir şekilde anlatacak vekillere ihtiyaç var, genç dinamik insanlar ancak İKTİDAR özlemini bitirir. En önemlisi de OBJEKTİF, her şeye karşı çıkmadan doğruya doğru diyebilecek vekillerle başarı gelir deyip, olmamı destekleyenler listede yokum.
Hayatta hep şuna inandım Sakın kader deme, kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Allah'a teslimiz.
Kader ve ALIN yazısı. Yalnız şunu da belirtmek isterim ki: Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim.

CHP liderinin listesinde 5 sürpriz isim 

İşte CHP'nin 7 Haziran milletvekili adayları