CHP'den MHP'ye sert tepki

CHP'den MHP'ye sert tepki
CHP'den MHP'ye sert tepki
TBMM Başkanlığı seçimindeki tutumu nedeniyle CHP'den MHP'ye sert tepki geldi. CHP Sözcüsü Haluk Koç, MHP'nin Meclis Başkanlığını AKP'ye altın tepsi içinde sunduğunu savunarak, "Koltuk tedarikçilerinin kim olduğu belli oldu. Alayına karşıyız diyenlerin doğrudan (AKP) destek oldukların gördük" dedi.

RADİKAL - CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, TBMM Başkanlığı seçimindeki tavrı nedeniyle MHP ’ye sert tepki gösterdi.

Koç, “Koltuk tedarikçilerinin kim olduğu belli oldu. Alayına karşıyız diyenlerin doğrudan ( AKP ) destek oldukların gördük. Meclis Başkanlığı AKP’ye altın tepsi içinde sunuldu” dedi.

'ÇOK DA YAKIŞIYORLAR'

Koç, olası koalisyon ihtimalleri için de, "Hiç kimse koalisyon için partner aramasın, adaylar ortaya çıkmıştır. Çok da yakışıyorlar. Allah yollarını açık etsin" yorumunda bulundu.


  http://www.radikal.com.tr/138924013892404

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  CHP ÖZ ELEŞTİRİ YAPMALIDIR !!!!!! - Sebodil

  CHP ,ÖZ ELEŞTİRİ YAPIP ,hatalarını telafi etmezse küçülür, hem de çok küçülür.Ülkemiz için çok olumsuz sonuçları oluşur. CHP'nin incelemesi gereken başlıklar: 1) ''BBEEEENNNNNN bilirim '' yerine kollektif aklı işletmelidir. Baykal mı, Çatı Adayı mı Meclis başkanlığına aday gösterilmeliydi sorusu irdelenmelidir. 2) Halkı aşağılayan söylemlerden vaz geçilmelidir.Bu konuda gerekiyorsa parti içi eğitim yapılmalıdır. ''eksik eğitimli'' söylemi herkesi rahatsız etmiştir. İkinci bir örnek; '' millet akıllı tahta değil, akıllı öğretmen istiyor'' Üçüncü örnek ; ''yakın çevrem ve ben bir başka partiye oy verdik.'' 3) Ülkemizin gelişmesini sağlayacak projeler üretebilmelidir.Ürettiği projeleri halkın anlayabileceği şekilde anlatmalı ve halkın katkısıyla mükemmelleştirmelidir. 4) İlkeleriyle çelişen söylem ve eylemlerden uzak durmalıdır. 5) Sert ve kavgacı söylemler yerine anlamlı söylemleri tercih etmelidir. 6) Yurttaşların genel merkezle iletişimlerinin mutlaka ve etkin biçimde kurulması sağlanmalıdır.Kapalı grup web sayfaları ne işe yarar düşünmelidirler. 7)........

  SUÇ HEP BAŞKASININDIR - Sebodil

  ''BBEEEEEENNNNNN''' hastalığı ülkemizin kısır döngüden çıkmasını engelliyor. Bir yıl önce CUMHURBAŞKANLIĞINA layık gördüğünüz kişiyi MECLİS BAŞKANLIĞINA layık görmeyişinizin izah edilebilir bir yanı var mıdır ? '' Milletin akıllı tahtaya değil akıllı ...Daha Fazlasını Gör BAŞBAKANLĞI teklif ettiniz,niçin meclis başkanlığını teklif etmediniz? D Ü Ş Ü N E M E D İ N İ Z Mİ? Bir saat sonrasını göremediniz mi? Vayandaşa ''eksik eğitimli'' yaftasını takdınız. Siz şimdi yüksek eğitimli mi oldunuz? Beğen · Yanıtla · Az önce · Düzenlendi

  Farkli Olsa Sasardim! - user395405

  AKPnin en buyuk destekcisi MHPdir. MHP degilmidir AKPyi hep mecliste destekliyen. MHP oylarida boylece calana cirpana yolsuzluklara yardim etmistir. Bahcelinin sozleri ile yaptiklari tamamen celismektedir.

  STEPNE - user807286

  MHP hiçbir zaman güvenilmemesi gerektiğini bir kez daha öğrenmiş oldunuz .MHP de ilkeli siyaset yoktur , MHP nin ilkeleri yoktur onlar sadece hamasi milliyetçi söylemlerle toplumun hassas noktalarına dokunup oy devşirirler , Bahçeli denen belagat uzmanı seçim meydanlarında ağızından köpükler saçarak hedefe oturttuğu RT hakkındaki söylemleri ile ancak 80 vekl çıkartabilmiştir, MHP bu ikiyüzlü siyaseti ile topluma ne yanıt verecektir ?