CHP'nin ikinci heyeti belli oldu

CHP'nin ikinci heyeti belli oldu
CHP'nin ikinci heyeti belli oldu
AKP ile koalisyon görüşmelerini sürdüren CHP'nin ikinci görüşme heyetinde Haluk Koç, Faiz Öztrak, Akif Hamçebi, Selin Sayek Böke, Faik Öztrak yer alacak

RADİKAL  -  CHP 'nin AK Parti ile koalisyon görüşmelerini yürütecek heyetindeki isimler belli oldu: Haluk Koç, Faik Öztrak, Selin Sayek Böke, Akif Hamzaçebi.

CHP Basın ve İletişim Koordinatörlüğü'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Sayın Ömer Çelik - Haluk Koç arasında yapılan toplantıda, görüşmelerin başlaması için nerede ve ne zaman toplanılacağı konusu, hükümeti kurmakla görevlendirilen tarafça belirleneceği ifade edilmişti. CHP'nin görüşme heyeti ve çalışma gündemi hazırdır. Sayın Ahmet Davutoğlu'nun CHP'yi ziyareti sırasında görev alan heyet görüşmeleri yapacaktır. Görüşmeler ilerleme kaydeder, teknik alt konulara geçilirse bu heyette değişiklikler yapılabilecektir.

Konunun süre aciliyeti ve önemi açısından; Hükümet sözcüsü sayın Bülent Arınç'ın dün akşam yaptığı açıklama üzerine bu bilgilerin kamuoyu ile paylaşılması gerekli görülmüştür."