Coca Cola'yı Fanta içerek protesto etti

Coca Cola'yı Fanta içerek protesto etti
Coca Cola'yı Fanta içerek protesto etti
Tekirdağ'daVali Ali Yerlikaya, yazar Engin Ardıç'ın "1,5 milyar Müslümanın elinde coca-cola bardağı ile ebabil kuşlarını beklemesi soytarılıktır" tweet'ini hesabında paylaştıktan sonra katıldığı etkinlikte Coca-Cola'yı protesto etti ve 'Fanta' içti.

Tekirdagtaraf.com internet sitesinin haberine göre, Vali Ali Yerlikaya, eşi Hatice Nur Yerlikaya ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu iftarda Tekirdağ’da bulunan Koruyucu Aileler ile bir araya geldi. Burada akşam yemeğinde Fanta’yı tercih eden vali, gazeteye göre geçen hafta da ‘İlim Yayma’ iftarında Coca Cola içti.

COCA-COLA TWEETİ ATMIŞTI

Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç’ın paylaştığı bir tweeti kendi hesabında paylaşmıştı. Valinin paylaştığı tweette, “1.5 milyar Müslümanın elinde coca-cola bardağı ile ebabil kuşlarını beklemesi soytarılıktır” yazıyordu. Fanta da Coca-Cola şirketinin bir ürünü. radikal.com.tr

'İsrail protestolarında yanlış binaya taş atıyorsunuz'

İsrail protestosunda Akdeniz heykeli de hedef oldu


İşte sosyal medyada konu ile ilgili yapılan paylaşımlar:

Atilla Taş @AtillaTasNet
Tekirdağ valisi Fanta içerek Coca cola'yı protesto etmiş. Tekirdağ rakısıyla bile etse, daha mantıklı olabilirdi. 

Hıdır Geviş @hidirgevis
İyi ki vodka içmiyorum; Stolichnaya'yı Ruskova içerek boykot etmiyorum. Tekirdağ Valisi Coca Cola'yı Fanta içerek protesto etmiş :)

Metin Uca @MetinUca
İsrail'le ticaretin yükseldiği bugünlerde Fanta içip Cola'yı protesto edcektim:) 2'si de mi aynı şirketin? ah yaktın midemi Tekirdağ valim:)

Barış Atay @barisatay
Fanta yerine Ankara gazozu içerek durumu toparlaması lazım valinin...

Alper Turgut @AlperTurgut01
Tekirdağ Valisi, Coca Cola'yı, The Coca-Cola Company'nin bir başka ürünü olan Fanta'yı içerek protesto etmiş. Bari Tekirdağ Rakısı içseydin.

Ferdi Carrefour @FerdiCarrefour
Devlet aklı = Coca-Cola'yı Fanta içerek protesto etmek.

Doğan Duru @doganduru
Valilerin deli sevdası kafiyedendir. anlayan anlatsın.

Behzat Uygur @behzatu
Tekirdağ köftesi hatırına Valisi üstüne şaka yapmıyorum..!!

Izzet Capa @izzetcapa
Tekirdağ valisinin Mor ve ötesi'nden farkı yok. Coca cola festivali diye Rock n coke a cıkmayıp aynı sene Fanta festivalinde turlamışlardı!”

Hakan Demir @suyorumcusu
Coca Cola'yı Fanta içerek protesto eden Tekirdağ valisinin maaşı da vergilerimizden mi ödeniyor? İzninizle bi sigara yakıp uzaklara dalıcam.