Cumhurbaşkanı Erdoğan için sayaç!

Cumhurbaşkanı Erdoğan için sayaç!
Cumhurbaşkanı Erdoğan için sayaç!
7 Haziran seçim sonuçlarının ardından açıklamasını yazılı olarak yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan için 'ne zamandır ekrana çıkmıyor' sayacı oluşturuldu. 

RADİKAL - 7 Haziran genel geçim sonuçlarının ardından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanları Figen Yüksekdağ ve Selahattin Demirtaş, Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP ) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ve Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Genel Başkanı Devlet Bahçeli değerlendirmeler yapmak üzere kameraların karşısına geçti.

Ancak seçim sürecinde siyasi parti liderleri kadar miting yapan ve son günlerde hemen her gün canlı yayınlara konuk olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan televizyona çıkmayarak, yazılı açıklama yapmakla yetindi.Erdoğan, yaptığı yazılı açıklamada da “milletimizin takdiri her şeyin üzerindedir” demişti.

Erdoğan’ın hâlâ ekranlarda görülmemesi üzerine ‘ne zamandır ekrana çıkmıyor’ sayacı oluşturuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, oy kullanırken yaptığı konuşmasından bu yana ne kadar süredir ekranlara çıkmadığını esprili bir şekilde ele alan bir internet sitesinde Erdoğan'ın ekranlara çıkmadığı zamanı gösteren bir sayaç bulunuyor.


Egemen Bağış'tan Gezi eylemleri yorumu: Değişim isteyen kitleleri susturamazsınız

ABD'den açıklama: Yeni Türk hükümetiyle çalışmayı dört gözle bekliyoruz

Davutoğlu'nun seçimi: Koalisyon mu, erken seçim mi?