Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ofisime böcek koyanlardan ikisi yakalandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ofisime böcek koyanlardan ikisi yakalandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ofisime böcek koyanlardan ikisi yakalandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ofisini dinlemek için böcek koyanlardan ikisinin Romanya'da yakalandığını söyledi.

RADİKAL - Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Benim ofisimi dinleyenlerden iki tanesi Romanya'da yakalandı. Önce Hırvatistan, ordadan kaçtı Macaristan, oradan kaçtılar Romanya ve Romanya'da yakalandılar. Şimdi ilişkilerimiz devam ediyor. Bir an önce onların Türkiye'ye iadesini istedik. Temenni ederim ki en kısa zamanda iadeleri gerçekleşir" diye konuştu.

Bursa'da Roman Konfederasyonu'nun düzenlediği, "Büyük Roman Ödülü Töreni'ne" katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, daha sonra önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şu anda, şahsımı, ailemi tehdide başladılar. Son günlerdeki gelişme bu. Zannediyorlar ki bu tehditleri yaparsak, bunlar biraz kendilerine çeki düzen verirler. Rabbimin bize vermiş olduğu bu canı Rabbim'den başka kimsenin almaya gücü yetmez. Bu şahsım için de, çocuklarım için de böyledir. Dinlediniz, yaptınız, ettiniz. Bu sizin rezilliğinizdir, bunların hepsi çıktı meydana. Çıkıyor, daha da çıkacak" açıklamasını yaptı.


  ETİKETLER:

  Hırvatistan

  ,

  Türkiye

  http://www.radikal.com.tr/128815412881542

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ONLAR GÜNAH KEÇİSİ - user564606

  Böyle karışık ve belirsiz bir ortamda kişileri suçlamanın anlamı MAKSATLI BİR ŞEKİLDE günah keçisi yaratmaktır.

  yalancının... - efeg27

  Sanki hiç haber okumuyoruz, dünden beri yazıyor ''böcek'' davası tam manasıyla çökmüştür. Bizzat yalaka danışmanı Varank mahkemede ne polise haber verdiklerini ne de MİT bildirdiklerini söyledi, güya bulunan böceğin ne zaman yerleştirildiğine dair en ufak fikirleri yok. Aslında böcek falanda yok sadece avanakların inanması için hikaye var! Sanık olan polisler hem araç, hem çanta hemde mobil jammer vardı dinlenmesi mümkün değil diyorlar, ayrıca bugüne kadar orada yapılan konuşmanın yayınladığı bir kayıt da çıkmadı! yani yalanlar üstüne yalan eklemiş, mağdurumda mağdurum... 1000 odalı saray 40 milyar dolar nakit para, binlerce gayrimenkul ve hala mağdur... pes doğrusu