Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rıza Kayaalp'in maçını cep telefonundan izledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rıza Kayaalp'in maçını cep telefonundan izledi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rıza Kayaalp'in maçını cep telefonundan izledi
Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanan milli güreşçimiz Rıza Kayaalp'in maçını Cumhurbaşkanı Erdoğan da uçakta cep telefonundan izledi.

RADİKAL- Azerbaycan'ın başkenti Bakü'de düzenlenen '1. Avrupa Oyunları'nda erkekler grekoromen stil 130 kiloda Rıza Kayaalp altın madalyayı boynuna taktı. Milli sporcu final müsabakasında karşı karşıya geldiği Azerbaycanlı rakibi Sabahi Şariati'yi 3-1 mağlup ederek avrupa şampiyonluğunu elde etti. Kayaalp'in büyük heyecana sahne olan müsabakasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da cep telefonundan izledi.

Programı kapsamında İstanbul 'dan Ankara 'ya hareket etmeden önce uçakta Kayaalp'in maçını cep telefonundan takip eden Erdoğan, objektife böyle takıldı.

Rıza Kayaalp ve Enes Ekran'dan Bakü'de altın madalya


'ALTIN' SPORCULARA TEBRİK TELGRAFI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan'da düzenlenen 1. Avrupa Oyunları'nda altın madalya kazanan milli sporcuları kutladı. Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, Erdoğan milli sporcular, Enes Erkan, Rıza Kayaalp, Burak Uygur ve Serap Özçelik'e birer tebrik telgrafı gönderdi.

(AA)


  http://www.radikal.com.tr/137913713791372

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Şimdi Reklamlar... - rumil

  Cbaşkanı kontenjanından mecburi olarak yayınlanan bir haber.

  gerçekten mi radikal? - sofronitsky

  gözünü kırpmadan mı izlemiş? ya da bu haberi yaparak hala bir türlü kendisini cb makamına alıştıramayan şahısa bu haberlerle cb olmanın ne demek olduğunu mu öğretmek istiyorsunuz?